Similar lots by type
-
#651
Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#475
Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.
Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#591
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een scheur over de lengte van (..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Une avec une Fissure sur le ventre. (..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 4000/5000 -
#535
Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.
Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#583
Een cachepot van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor bloeiende struiken met vogels.
Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose aux arbustes en fleurs et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 800/840 -
#589
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#547
Een gewicht van blauw en wit Chinees porselein met een decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Poids en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de chiens de Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60/70 -
#561
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Vers 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#567
Een vaas met lange, uitwaaierende hals van rood en zwart porselein met een vogeldecor. Japan, XIXe eeuw.
Un vase à long col évasé en porcelaine noire et rouge à décor d’oiseaux. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#640
Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#645
Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.
Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#661
Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/80 -
#650
Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.
Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#424
Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.
Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.No longer availableDim. 28,5 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#673
Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met cachepots met bloeiende planten in het decor.
Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de cache-pot fleuris.No longer availableDim. h: 12Estimate: € 50/60 -
#488
Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu poudré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#598
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 2000/3000 -
#672Chikanobu
Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.
Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#577
Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#453
Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.
Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#647
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#560
Een paar vazen van Imariporselein.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 190/220 -
#557
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chevaux.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150/180 -
#578
Een flesvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van personages, pioenen, kostbaarheden en vlinders.
Bouteille en porcelaine de Chine décorée de personnages, pivoines, signes audacieux et papillons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 350/360
Other lots in this auction
-
#612E. Dubois
“Het verdriet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le chagrin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#299Michel Soutine
“De Seine met de Pont Neuf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La Seine et le Pont Neuf”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 62 cmEstimate: € 80/120 -
#49Ferdinand JorwitzPeriod: 1897 - 1979
“Cour de ferme”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#822
Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#460
Een grote bolvormige halssnoer van malachiet.
Grand collier sphérique en malachite.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#21
Een lotje varia, bestaande uit drie verschillende parfumflesjes, een loepje, een pillendoosje en twee munten.
Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#271
Een marmeren kom op bijpassende schaal.
Bol en marbre et plat assorti.No longer availableDim. Ø: 30 & 40 cmEstimate: € 60/80 -
#498
Twee Chinese doosjes van gesculpteerd hout met personages in de decors.
Deux petites boîtes chinoises en bois sculpté à décor de personnages.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 50/80 -
#317
Een stormlamp van verzilverd metaal en glas, versierd met bloemenguirlandes en uitgewerkt met edeltin.
Photophore en métal argenté et verre décoré de guirlandes de fleurs et aux détails en étain.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#94
Een lot van vier grafische werken, bestaande uit een interieur van Pieter Stobbaerts; een lithografie van Michaux; een ets van E. Tyck en een gravure naar Linnig.
Lot de quatre oeuvres graphiques comprenant un intérieur par Peter Stobbaerts, une lithographie par Michaux, une eau-forte par E. Tyck et une gravure d’après Linnig.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#280
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 550/650 -
#596
Een paar Art Deco nachtkastjes met twee laden en dambordmotief.
Paire de tables de chevet art déco ouvrant à deux tiroirs à motif en échiquier.No longer availableDim. h 83 cmEstimate: € 400/420