Other lots in this auction
-
#238JRO Globus
Een vintage wereldbol op houten voet.
Un globe vintage avec socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#655
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten ornament met vrouwenhoofd. Mogelijk XVIIe eeuw. Bijgevoegd een gebeeldhouwde eikenhouten console met een Groene man, XXe eeuw.
Un ornement rond en chêne sculpté avec une tête de femme. Peut-être du 17ème siècle. Ajoutée est une console en chêne sculpté avec un homme vert, 20ème siècle.No longer availableDim. Ø: 12 cm b: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#549Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“Moeder met kind”. Een tekening van roodkrijt op papier. Gesigneerd.
Mère avec enfant. Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#505Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#21
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.
Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.No longer availableDim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cmEstimate: € 75/90 -
#110
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. pareltjes en een klein robijntje.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 200/300 -
#631Canon
Een lot van vier oude camera’s, jaren ‘60 & ‘70:- Canon TX met FD 50/ 1.8 lens.- Canonet 28.- EX 100 AUTO QL met 50/ 1.8 lens- Canon Macro Bellows voor FL.Goede conditie met documentatie voor TX en FL-balg.
Un lot de quatre anciens appareils photo, années 60 & 70 : - Canon TX avec objectif FD 50/1.8. - Canonet 28. - EX 100 AUTO QL avec objectif 50/1.8 - Canon Macro Bellows pour FL Bon état avec documentation pour soufflets TX et FL.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#647
“Een lot stereokijkers met beelden: View-Master, Tru-Vue, Lestrade, Stereorama, Stereoclic, Colorelierf, enz.
Beaucoup de visionneuses stéréo avec images : View-Master, Tru-Vue, Lestrade, Stereorama, Stereoclic, Colorelierf, etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#279Van Mulders
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Nature morte florale. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 57 cmEstimate: € 40/55 -
#288
Een lot van acht antieke aardewerken tegeltjes met diverse decors.
Un lot de huit carreaux de faïence ancienne aux décors variés.No longer availableDim. 16 x 16 en 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 120/200 -
#114Jan Van Looy
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux canards. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 87 cmEstimate: € 300/400 -
#106Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 250/400