#123
Een opengewerkt broodmandje van 800‰ zilver (217 g).
#223
#298
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
#183
Een art nouveau wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
#327
Vier portemonneetjes van schildpad en zilver, waarbij één ook met goudinleg.
#235
#153
Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.
#322
#227
#187Henry Perkings & Sons
Een Engelse wandelstok met zilveren handvat.
Canne anglaise à manche en argent.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#250
Bague en or blanc 18 ct sertie de 22 diamants taillés en princesse ayant un poids totale de ± 0,90 ct et un diamant fancy colour central taillé en princesse de ± 1,40 ct V.S. Certificat de l’HRD.No longer availableEstimate: € 7500/8500 -
#178
Een art deco wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art déco à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#128
Een paar Engelse kandelaartjes van zilver 925‰. Keuren van Wilmott Maunufacturing Co d.d. 1924 (255 g).
Paire de petits bougeoirs anglais en argent sterling. Poinçons de Wilmott Manufacturing Co de 1924 (255 f).No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#278
#113
Een kannetje, een schaaltje (Londense keuren, E.J. Lowe, 1918 - ± 205 g) en een suikertang van zilver. De eerste twee Engels, het tangetje Nederlands (± 35 g).
Une verseuse, un petit plat aux poinçons de Londres, E.J. Lowe 1918 - ± 205 g) et une pince à sucre en argent. Les premiers anglais, la pince hollandaise (± 35 g).No longer availableEstimate: € 80/100 -
#423
Een paar borstels van zilver en schildpad. Eén met merken van Birmingham.
#112
Een lot van dertien zilveren lepeltjes, getooid met een lama. 900‰.
#329
Een set van vier kaasbestekken met zilveren handvatten. In etui.
#197
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
#509Mangbetu Eres
#16
Een mahoniehouten D-end table met twee klapbladen.
#297
Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.
#844
#441
#320
Een eikenhouten rolbureau met opzet.
Bureau à cylindre en chêne.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
#284
Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.
#372Victor Gilsoul
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#713
Bronzen hond op marmeren sokkel.
#247Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
#429Staf De Smedt
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60