Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.
Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.
Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.
Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.

Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.

Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.
Dim. h: 8 cm - 0,5 cm
SKU: 2202220263.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #303

    Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.

    Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.
    No longer available
    Dim. 11 cm x 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #47

    Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.

    Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #17
    Van Engelen, Lier

    Een verzilverd metalen trompet.

    Une trompette en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 51 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #680
    Pierre Balmain Paris

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #31
    Period: 1911

    Een paar M3 munitiepatronen.

    Une paire de cartouches de munitions M3.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #672

    Een metalen brandkoffertje met eenvoudig decor.

    Un coffre-fort en métal au décor simple.
    No longer available
    Dim. 35 cm x 25 cm x 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #310
    Longchamp

    Een vergulde schakelketting in originele doos.

    Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #653

    Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    Ancienne tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #632

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #623
    Abner’s Daisy

    Een antieke manuele balgstofzuiger in goede staat. Stok en slang manco.

    Un ancien aspirateur à soufflet manuel en bon état. Bâton et tuyau manquants.
    No longer available
    Dim. 43 cm x 59 cm x 21 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #350
    Dinh Van 765

    Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).

    Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #253

    Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.

    Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.
    No longer available
    Dim. 15 cm x 16 cm x 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #663

    Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    Ancienne tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #468

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #695

    Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.

    Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm - 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #45

    Twee antieke Russische iconen.

    Deux icônes russes antiques.
    No longer available
    Dim. 30, 5 cm x 25,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    Jef Lambeaux
    Period: 1852 - 1901

    “De bokser”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Le boxeur". Une statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #684

    Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.

    Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm - 1 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233
    Auguste Moreau

    “Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #57

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal, versierd met vogeltjes als dekselknoppen. Eén met deuk.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté, décoré d'oiseaux en guise de boutons de couvercle. Une avec bosse.
    No longer available
    Dim. 13 cm - 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    “Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 800
  • #179
    Victor Abeloos
    Period: 1881-1965

    “Symphonie van bruin en rood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Symphonie de brun et de rouge". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #589
    Jan Van Saene

    “Zie, iets nieuws ga ik maken...”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Tu vois, je vais faire quelque chose de nouveau...". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #200

    Een 18 K geelgouden armband in de vorm van een ceintuur.

    Un bracelet en or jaune 18 carats en forme de ceinture.
    No longer available
    Dim. 51,95 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #71
    Floreat Alpaka

    Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.

    Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More