Similar lots by type
-
#202
Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
A modern, multi-colored glass paste vase, numbered "G 04 06" at the bottom. -
#186
Een lot van 2 zwanen in geel koper.
A pair of swans in yellow copper. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted elements. -
#246Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
-
#204
Een lot van 4 Chinese beeldjes bestaande uit een porseleinen beeldje, 2 beeldjes in speksteen en 1 beeldje in hoorn.
A lot of 4 Chinese figurines including a porcelain figurine, 2 figurines in soapstone, and 1 figurine in horn. -
#224Mawikopf
Een verzilverd zakhorloge met op de achterplaat de beeltenis van de heilige maagd, Mawikopf Patent.
A silver-plated pocket watch with the image of the Virgin Mary on the back plate, Mawikopf Patent. -
#233
Een Boheems kristallen coupe, kleine schilferschade aan de rand.
A Bohemian crystal coupe, minor flake damage to the rim. -
#191
Een zwartgelakt metalen Duitse WOII SS replica helm.
A black lacquered metal German WWII SS replica helmet. -
#243
Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
-
#210Val Saint Lambert
Een vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass. -
#167
Een hoekschabbe in hout.
A wooden corner shelf. -
#251
Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
Online onlyActive bid: 10.00 €Place a bid ›Dim. 26,5 x Ø 12,5 & 18,5 x Ø 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192
Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
A miniature Chinese room screen, hand-painted. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#195KLM Bols
Een lot van 5 Amsterdamse huisjes in blauw-wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
A lot of 5 Amsterdam houses in blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still sealed with wax. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#226
Een art-deco inktpot met pennenhouder bestaande uit een marmeren basis waarop een bronzen hertje gemonteerd.
An art-deco inkwell with pen holder consisting of a marble base with a bronze deer mounted on top. -
#242
Een lot van 3 Duitse bankbiljetten bestaande uit Zehn, Zwanzig en Hundert millionen Mark.
-
#217Stéréofilms Bruguière
Een lot van 4 doosjes vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, met thema’s; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.
A lot of 4 boxes of vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, with themes; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg. -
#229
Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
A pair of vintage blue and white porcelain figurines of a cow with calf. Numbered and marked "Germany" at the bottom. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted details. -
#180
Een tafellamp met verzilverde voet.
A table lamp with a silver-plated base. -
#236
Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
A lot of Chinese items consisting of a copper statue of a lion, a statue of a lion in pink mineral stone, and a porcelain snuff bottle. -
#250R.S. Marino Capodimonte
Een vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
Other lots in this auction
-
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
#30
“Antwerpen grondplan”. Een houtgravure op papier, 19e eeuw, handgekleurd.
"Antwerp city map". A wood engraving on paper, 19th century, hand-colored. -
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details. -
#42
Een gevarieerd lot bestaande uit een koperen kandelaar met kraanvogel op een schildpad en een antiek belletje.
A varied lot consisting of a brass candlestick with a crane on a turtle and an antique bell. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#187
Een varia lot Britse munten, waaronder een victoriaanse penning (2 cm) met St. George, drie mapjes ‘Britain’s first decimal coins’ en ‘Pennies collection 1881 to 1901 number two’. Met 13 andere Pennies etc.
A variety lot of British coins, including a Victorian medal (2 cm) with St. George, three sets 'Britain’s first decimal coins', 'Pennies collection 1881 to 1901 number two', and 13 other Pennies, etc. -
#173
Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
A biscuit holy water font with Christ carrying the cross. One finger missing. -
#136
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#118
Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks. -
#188
Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
A pair of Chinese porcelain vases with decoration featuring figures. -
#126
Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80.