#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#563-Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#165Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#232Een ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
An oval mirror with a gold-colored frame in plastic adorned with angels and garlands.No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250