#292Hutschenreuther
Een kobaltblauwe Hutschenreuther vaas met vergulde florale decoraties.
A cobalt blue Hutschenreuther vase with gilded floral decorations.No longer availableDim. h 50 x Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#365Jean Marie Massoud Design
“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#574
Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#28
#570
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#345
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#535
Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
#241
Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
#538
Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#607
Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 155 x 205cmEstimate: € 80/120