Similar lots by type
-
#397Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#4Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#642Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#186Een grote driedelige schouwspiegel van afgeloogd hout in Lodewijk XVI-stijl, versierd met bloemenguirlandes en strikken.
Un grand miroir de cheminée en trois pièces décapées, style Louis XVI, décoration de guirlandes fleuries et noeuds.No longer availableDim. 135 x 170 cmEstimate: € 100 / 160 -
#331Een kleine butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.
Un petit miroir major d’homme avec encadrement en patine dorée.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#719Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
Un miroir avec encadrement en acajou, décoration de traits incrustés en bois fruitier.No longer availableDim. 83 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652Een mahoniehouten spiegel, versierd met sfinxen in empirestijl.
Un miroir en acajou, décoration de sphinx, style Empire.No longer availableDim. 160 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.No longer availableDim. 44 x 82 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#275Louis Valentin QuartzEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#343Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.
Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#791SwarovskiEen lot van vijf verschillende geslepen kristallen voorwerpen. Eén licht beschadigd.
Un lot de cinq objets en cristal taillé. Un avec un léger dégât.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#349E. Ledoux“Stilleven met fles, glas en appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteille, verre et pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#344SeverinTwee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
Deux eaux fortes: ‘Fermette ‘ & ‘Fermette du pays de Waes’. Ce dernier en couleurs.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224G. Suy“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34StaffordshireEen paar ovale porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van romantische koppels. Ingekaderd.
Une paire de plaquettes en porcelaine ovales, décors polychromes de couples romantiques.No longer availableDim. 10 x 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14“De aanbidding van Jezus” & “Maria, Jezus en engelen”. Twee oude gravures naar werken van Rubens. De eerste door Lucas Vorsterman, de tweede door Cornelius Galle.
”L’Adoration du Christ” & “ La Vierge Marie, Jésus et anges”. Deux anciennes gravures d’après des oeuvres par Rubens. Le premier par Lucas Vorsterman, le deuxième par Cornelius Galle.No longer availableDim. 28,5 x 44,5 cm & 34 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Piet Van Engelen“Ezel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ane”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 400 / 600 -
#464Alfred OstPeriod: 1884 - 1945Familie. Chinese inkt. Gemonogrammeerd.
”Famille”. Encre de Chine. Monogrammé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#268“Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 60

