Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.
Dim. 78 x 52cm
SKU: 0703230554.
Categories: Hout, Spiegel.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #445

    Een Louis XV tafeltje. Marqueterie, verguld en met bloemenmotief.

    A Louis XV table. Marquetry, gilded and with floral motif.
    No longer available
    Dim. 66 x 72,5cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #565

    Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. h 58cm b 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #534

    Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø63
    Estimate: € 175 / 225
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #531

    Een eikenhouten trogkast.

    An oak trough cupboard.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #595

    Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.

    An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.
    No longer available
    Dim. 74 x 61cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #552
    Deknudt

    Een Louis XV stijl spiegel in hout gesculpteerd en verguld. Snijwerk en geslepen spiegelglas, gefabriceerd door Deknudt Mirrors.

    A Louis XV style mirror carved in wood and gilded. Carving and ground mirror glass, manufactured by Deknudt Mirrors.
    No longer available
    Dim. 93 x 46cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #436

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #226

    Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.

    A wooden secretaire, which has 1 drawer and fold-out desktop.
    No longer available
    Dim. 90 x 49 x 71cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #698

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #435

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #523

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800

Other lots in this auction

  • #182
    Maarten Boffé

    “Stilleven”, schilderij olie op paneel, gesign onderaan “M Boffé”, ingekaderd.

    "Still life", painting oil on panel, signed at the bottom "M Boffé", framed.
    No longer available
    Dim. 58 x 47cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #493

    Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.

    A pair of Chinese porcelain jars and covers with foo dogs on top, blue and white.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø24cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #666

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.

    Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.
    No longer available
    Dim. 178 x 117 & 178 x 122 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #375

    Een schomeelstoel van stoomgebogen hout in thonetstijl. Rieten rug en zit.

    A rocking chair made of steam-bent wood in Thonet style. Wicker back and seat.
    No longer available
    Dim. H:
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    “Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.

    “Flower Market in Paris.” Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een lot bestaande uit een gemerkte paarse coupe en een gesigneerde kleurloze vaas, een mauve soliflorevaasje en vaas met rood in de massa.

    A lot consisting of a marked purple coupe and a signed colourless vase, a mauve soliflor vase and vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. H: 13-20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #488
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #221

    Twee etuis. Het ene met een naaisetje, deels van zilver, het andere met een nagelset van amber en metaal.

    Two cases. One with a sewing kit, partly made of silver, the other with a nail set of amber and metal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #467
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “Café”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin, with Art Deco inscription "Café". Red, black and gold colours. Manufactured by “Etabl. J. Schuybroek sa Anvers”.
    No longer available
    Dim. h44 x Ø23cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #318

    Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.

    Lot of comic strips. Willy Vandersteen. Willy & Wanda and Bob & Bobette (5 colour albums). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon etc. 27 pieces, fair to good condition.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55
  • #135

    Een sigarenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een naakte vrouw met een duif, gezeten op een struik. Amberen steel.

    A cigar pipe with a meerschaum head in the shape of a naked woman with a dove, seated on a bush. Amber stem.
    No longer available
    Dim. L: 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #396

    Een begin 20ste eeuwse vitrinekastje met enkele deur en metalen rekje bovenaan. Op wieltjes, met sleutel.

    An early 20th century display cabinet with a single door and a metal rack at the top. On wheels, with key.
    No longer available
    Dim. 92 x 51 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More