#688Een staande klok met blauwgepatineerde houten kast en versierd met bloemen en vlinders.
#423Een documentatieboek: “Antwerps zilver”. Uitgave 1988.
#614Courtin“Dames met paraplu op de boulevard te Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Dames aux parapluies dans un boulevard à Paris”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#584Arend Wolf“Paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsels.
”Chevaux”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 80 x 101cmEstimate: € 200 / 300 -
#467“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.
#502“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
#248Twee in filigraan bewerkte zilveren gondels. 800‰.
#352Miel“Portret van een werkman.” Sanguinetekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#554“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.
”Surfaces”. Une plaquette émaillée. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#347Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#418Een verrekijker van messing en een theaterkijker met parelmoer.
Une paire de jumelles en laiton et une paire de lunettes de théatre avec du nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60