#872Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#655Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
#113Een oude ‘aardbol’ op een gietijzeren voet.
Un ancien globe sur pied en fer forgé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 140 -
#110Een 18 karaats geel goud broche bezet met camee.
#151Amphora, OostenrijkEen art nouveau sierkan van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van distels.
Une verseuse Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de chardons en haut-relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#341Val Saint-LambertVaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
#848Vaas van Boheems kristal, in de massa paars gekleurd.
#545Een Afrikaans masker met kraaltjes, schelpjes en stro.
#8Een sierstuk van meerkleurig en verguld Brussels porselein in de vorm van een wapen boven een liggende leeuw. XIXe eeuw.
Une pièce décorative en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, sous forme d’une arme au dessus d’un lion couché. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
Collection Dickens en 21 parties. Anglais. Ed. Chapman and Hall. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150