#702Stefaan TesselyPeriod: °1933“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
#37Een beeld van een vis uit blauw geglazuurd keramiek. Vermoedelijk jaren ‘ 70.
#377Twee dekselvazen van Frans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor in cartouches op blauwe fond en het geheel afgewerkt met vergulde motieven.
Deux vases à couvercle en porcelaine de France, décoration polychrome de fleurs en cartouches sur fond bleu, l’ensemble aux finitions de motifs dorés.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#813Twee beeldhouwwerkjes van speksteen. Chinees werk.
#872Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#250Een 18 karaats roze gouden geweven halssnoer met afneembare hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un collier tissé en or rose 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 22,22 gEstimate: € 2300 / 2500 -
14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..No longer availableEstimate: € 150 / 200