#552“Figuren”. Houtskool op papier.
#827Een schemerlamp, gemonteerd op een vuursteenpistool in houder.
#824Een set van drie oude reiskoffers in oplopende formaten.
#69“Reizigers in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw. Slechte staat.
”Voyageurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. XVIIIème siècle. En mauvais état.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#665Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#467“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.
#328JunghansEen schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
#147Een antieke krokodillenlederen handtas.
#563Een paar Mexicaanse beelden, bestaande uit een zittende figuur met arend van jade en een stamhoofd van arduin en malachiet.
Une paire de statues mexicaines, comprenant une figure assise avec un aigle en jade, et un chef de tribu en pierre de taille et malachite.No longer availableDim. h: 27 & 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#632Felix De Boeck“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Début et fin”. Huile sur panneau. Signature au verso et daté 1992.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 300 / 340 -
#681Watch“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
”Parodie, Tintin”. Un poster. Signé dans la planche.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 30 / 40