Similar lots by type
-
#787
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in barokke stijl. Begin XXe eeuw.
Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/60 -
#606
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#635
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220 -
#758
Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#771
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis Philippestijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.No longer availableDim. H 100 cmEstimate: € 60/80 -
#535
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#545
Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 180/200 -
#779
Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40/50 -
#525
Een tv-meubel versierd met een Chinees decor.
Meuble de télévision à décor chinois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#406
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#762
Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40/60 -
#788
Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokstijl.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. L 119 cmEstimate: € 40/50 -
#392
Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#776
Een klein buffet met twee deuren van gefineerd hout in art-decostijl.
Petit buffet ouvrant à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. B 122 cmEstimate: € 100/150 -
#716
Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#226
Een linenpress van mahoniehout in George III-stijl.
Linenpress en acajou de style George III.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#766
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#530
Een rechthoekige tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table rectangulaire en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. L 158 cmEstimate: € 200/240 -
#540
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 161 cmEstimate: € 200/300 -
#784
Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.
Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#610
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#747
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#545,1
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#786
Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#683
Een lot van zeven verschillende Afrikaanse wapens.
Lot de sept armes africaines diverses.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 300/500 -
#100Rolex Oyster Perpetual
Cosmograph Daytona. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Witte wijzerplaat en gouden bezel. In oorspronkelijke groene doos en kartonnen beschermdoos. Met garantiebewijs Y496205 - 116528, uitgereikt te Milaan in 2005. Met handleiding. Cal. 4130.
Cosmograph Daytona Automatique. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran blanc, lunette en or. Dans la boîte originale verte et la boîte de protection en carton. Preuve de garantie Y496205 - 116528, distribuée à Milan en 2005. Avec instructions. Cal. 4130.No longer availableDim. 186,24 g brutoEstimate: € 8000/10000 -
#103Lalique, France
Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#569
Indische batik met personages. Zijde.
Batik de l’Inde aux personnages. Sur soie.No longer availableDim. 46 x 79 cmEstimate: € 20/30 -
#357Leon AbryPeriod: 1857 - 1905
“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#301Keralouve
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd vogeldecor in reliëf. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase en faïence polychrome au décor d’oiseaux stylisés en relief. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#654A. Van Nieuwenhove
“St. Michel terrassant le démon”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“St. Michel terrassant le démon”. Gouache sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 90/110 -
#595
Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.
Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 400/600 -
#262Marcello Cassinari Vettor
Een lot van zestien lithografieën met naakten en paarden, waarvan vijf ingekaderd. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Lot de seize lithographies représentant des nus et des chevaux dont cinq encadrées. Chaque pièce signée et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 160/240 -
#201
Een paar Napoleontische vazen van polychroom porselein in Empirestijl. Rondom Napoleon en zijn generaals op het slagveld te Jena, gesigneerd H. Desprez. Groene fond, met vergulde motieven, op de hals een keizerlijke adelaar, op de voet een N in een lauwerkrans. Oren in de vorm van gestileerde zwanen van verguld brons, basement eveneens van verguld brons. Deksel binnenin gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres en Iéna 1806. Einde XIXde eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vases Napoléoniens en porcelaine polychrome de style Empire. Sur la panse Napoléon et ses généraux sur le champ de bataille de Iéna, signés H. Desprez. Fond vert aux motifs impériaux dorés, l’aigle sur le col, un N aux lauriers sur le piédouche. Anses en forme de cygnes stylisé en bronze doré, base également en bronze doré. Dans un couvercle la marque de la Manufacture Impériale de Sèvres et l’inscription “Iéna 1806”. Fin du XIXe siècle. Un couvercle restauré.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 1800/2000 -
#750
Een lot van zeven koekoeksklokjes van polychroom hout, waarvan vijf met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en twee zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois polychrome dont cinq aux balancier en forme d’une fille sur un balançoire et deux sans balancier.No longer availableEstimate: € 30/40