Similar lots by type
-
#607
Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#433
Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.
Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#418
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#411
Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.
Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#128
Een hallamp van messing en geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Lampe de vestibule à abat-jour en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#727
Twee verschillende lampenvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.
Deux différents pieds de lampe dont un en crackleware vert olive et un en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#347Muller frères, Lunéville
Een schemerlampje van gietijzer, versierd met een bloem. De kap van meerkleurig glaspasta. Gemerkt.
Lampadaire en fer forgé décoré d’une fleur. Abat-jour en pâte de verre polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#717
Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.
Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#758
Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.
Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#796
Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in zes niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur six niveaux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#554
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#421
Een lot van vier lampenvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.
Lot de quatre pieds de lampe différents, deux en cuivre et deux en bois. Nous ajoutons une lampe de bureau et une lampe à huile en cuivre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#2
Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.
Sac-à-perles de style Louis XV en laiton et verre mauve et incolore.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#404
Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#797
Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#246
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#428
Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.
Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 450/550 -
#298
Een balustervaas van celadonporselein, versierd met twee olifantjes in reliëf, gemonteerd als lampenvoet.
Vase balustre en porcelaine céladon. Anses en forme de têtes d’éléphant. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#407
Een luchtertje van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#337
Een tafellamp op bronzen voet met florale motieven en met een kap van glas in lood, versierd met een pauwendecor.
Lampadaire en bronze décoré de plantes stylisées. Abat-jour dans le goût de Tiffany’s présentant une queue de paon stylisée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 180/220 -
#799
Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.
Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#397
Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.
Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#798
Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in vier niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur quatre niveaux.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#87Wien
“Levade - Spanische Reitschule” en “Courbette - Spanische Reitschule”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Levade - Spanische Reitschule” et “Courbette - Spanische Reitschule”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. 24 en 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#781
Een sober eikenhouten eendeurskastje in de geest van Lodewijk XVI.
Meuble sobre à une porte en chêne d’inspiration Louis XVI.No longer availableDim. 73 x 92 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#485Gruen Watch Veri-thin
Een zakhorloge remontoir van plaqué d’or. Genummerd. Switserland.
Remontoir plaqué d’or. Numéroté. Mouvement suisse.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#261
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder drie stolpen.
Vierge à l’Enfant et deux petits cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Sous trois globes en verre.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#496Kirman
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 308 x 207 cmEstimate: € 200/240 -
#179
Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.
Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.No longer availableDim. +/- 2433 gEstimate: € 1000/1400 -
#660Roskopf Patent
Een gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.
Remontoir art déco à boîtier gravéNo longer availableEstimate: € 50/100 -
#272Pierre Hendrix
“De Struisbeek te Edegem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Struisbeek à Edegem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#735
Een zakhorloge dubbele kast. Remontoir Ancre, special breguet. Genummerd.
Montre de poche à double boîtier. Remontoir Ancre, Spécial Bréguet. Numérotée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#166
Een eikenhouten bruidskast. Boven- en benedengordel versierd met gebeeldhouwde bloemen en bloemenkorven. Beide gemoulureerde deuren eveneens versierd met bloemen en koperbeslag. XIXde eeuw.
Armoire de mariage. Le haut et le bas aux fleurs sculptés et corbeilles de fleurs. Les deux portes moulurées également décorées de fleurs et aux serrures et charnières en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120