Similar lots by type
-
#774B & H
Twee design hanglampen met roostertjes.
Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#453
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/60 -
#825Mercy Park Lighting
Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.
Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 30/50 -
#804Scaglione
Een paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.
Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#586
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#719
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#2
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#438Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 8 & 22 cmEstimate: € 60/100 -
#439
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#835
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#815
Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30/50 -
#635
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#845Ligne Roset
Een tafellamp, model ‘Ellipse’.
Lampe de table, modèle “Ellipse”.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50/60 -
#790
Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75/100 -
#673Catellani & Smith
Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 400/500 -
#550
Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80/100 -
#223
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#182
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#242
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#739
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#840
Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.
Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 80/100 -
#233A. Lanternier & C°, Limoges
Een eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.
Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/No longer availableEstimate: € 200/240 -
#775
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#160
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,37 ct. E. VVS.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 2,37 ct. E. VVS.No longer availableDim. 19,40 gEstimate: € 1400/1500 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een grijze Tahiti parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’une perle grise de Tahiti.No longer availableDim. 10,26 gEstimate: € 900/1000 -
#289Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#456
Een zwartgelakt houten klaptafeltje met een landschapsdecor op het ruitvormig blad. Japans werk.
Petite table à abattant laquée noir à décor de paysages. Travail japonais.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/100 -
#208
“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500/600 -
#708
Een antiek stenen juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met Yin en Yangtekens.
Coffre à bijoux en pierre ouvrant à cinq petits tiroirs décoré des signes Yin et Yang.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 x 9 cmEstimate: € 40/50 -
#3Swarovski
Lotje kristallen beeldjes.
Petit lot de statuettes en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct aux petites boules. L. 41 cm.No longer availableDim. 4,44 gEstimate: € 120/200 -
#54Willem Maris
“Dorpsgezicht met molen en vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village avec moulin et bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 55,5 cmEstimate: € 60/80 -
#238
Een paar antieke percussiepistolen met notenhouten kolf. Met messingen details. XIXde eeuw. Loop gemerkt met een hoofdletter B.
Paire de pistolets à percussion anciens à crosses en noyer. Détails en laiton. XIXe siècle. Canon marqué d’un B.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 300/350 -
#623
Beeldje van een vader en een zoon onder een trommelende engel. Gepolychromeerd en onderaan gemerkt. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un père et son fils en dessous d’un ange au tambour. Polychromé et avec marque sous la base. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 600/800 -
#151
Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.
Pendule en régule doré surmontée d’une allégorie du moisson. Sous globe. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200