Similar lots by type
-
#435Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.
Un grand presse papier en verre à tourbillon rouge.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#384Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550Een recente staande lamp met glazen kappen.
Un lampadaire récent avec abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 100 / 120 -
#798Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#57Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#781Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.
Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331Een vaas van groen glaspasta.
Vase en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 90 -
#800Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Parite de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#445Een grote presse-papier met meerkleurige bloemvormige inclusies.
Un grand presse papier à inclusions polychromes florales.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#630Twee vierkante bijzettafeltjes en een rekje van messing met rookglazen bladen.
Deux petites tables d’appoint et une petite étagère en laiton aux planches en verre fumé.No longer availableDim. 49 x 49 & 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#424Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Een paar karaffen van geslepen rood glas.
Paire de carafes en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.
Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#355Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#157Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#747Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#370Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.
Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#167Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380 / 450 -
#73Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre rouge dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#609Een glasservies van geslepen kleurloos Belgisch glas, bestaande uit 13 rodewijnglazen, een wittewijnglas, een aperitiefglas, 7 champagnecoupes en 8 borrelglaasjes.
Service à verres en verre taillé incolore comprenant 13 verres à vin rouge, un verre à vin blanc, un verre à apéritif, 7 coupes à champagne et 8 gouttes. Travail belge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#395Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#389Een lot van zeven XIXe eeuwse apothekerspotten, waarbij zes van porselein en één van glas.
Un lot de sept pots de pharmacie du XIXième siècle, dont six en porcelaine et un en verre.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#376Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.
Table à jeux en acajou à tablette rabattable et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Jan Maeurer“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “München”.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et inscrite “München”.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#562“Bosrijk landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘H. H. Cross’.
“Paysage boisé”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘H.H. Cross’.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120 / 140 -
#211Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee tabakspotten en een beeldje van een kantklosster. De eerste met één handvat manco.
Lot de faïences flamandes comprenant deux pots à tabac et une statuette représentant une dentellière. Une anse manque.No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#762Een lot boeken met betrekking tot de geschiedenis van Antwerpen:- “Het groot woorden-en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.
Un lot de livres portant sur l’histoire de la ville d’Anvers:- “Het groot woorden- en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#449Joseph DelfossePeriod: 1888 - 1970“Landschap”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Paysage”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 26x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535PurmatanEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine fait main.No longer availableDim. 182 x 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#713Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van adellijke personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages de qualité dans un intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#654Wolles“Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.
“Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Een zamakken ree op een sokkel van arduin en onyx. Tijdperk art deco.
Une statue en régule sur socle en onyx et pierre de taille représentant un chevreuil. Art Déco.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#668Een paar dekselvaasjes van cloisonné op messing met een decor van pioenen. Op houten sokkels.
Une paire de vases à couvercles en cloisonné sur laiton avec un décor de pivoines. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80

