Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.
Dim. h: 65 cm
SKU: 1512200495.
Category: Verlichting.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #495
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #515

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #71

    Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.

    Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #203

    Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.

    Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.

    Un lot de sept appliques en verre différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #555

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.

    Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.

    Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #123

    Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.

    Une lampe de table avec une base en laiton et un abat-jour en porcelaine blanche monochrome, décorée de scènes en relief.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #181

    Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.

    Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #485

    Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Candélabre massif en métal. Monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #294

    “Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.

    Vierge du zodiaque . Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 24/53 à l'extérieur de la plaque. Joint une feuille signée avec des études à l’encre.
    No longer available
    Dim. 10 x 10 & 20 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #447
    Nao by Lladro, Valencia

    “Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #125
    Omega Genève

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 17,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #42
    Willy Van Meirvenne
    Period: 1934-1987

    “Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage d'hiver flamand . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184

    Een verguld houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kroon.

    Un miroir en bois doré de style Louis-Philippe avec une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #452
    Kunichika Toyohara
    Period: 1835 - 1900

    “Babysitting”. Een Japanse houtsnede. Met zegel van het jaar van de os. Gesigneerd. Uitgegeven 1865.

    Baby-sitting . Une gravure sur bois japonaise. Avec le sceau de l'année du bœuf. Signé. Publié en 1865.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een lot zilver bestaande uit 12 oestervorkjes, keuren van Stellamans, 8 oestervorkjes met Franse keuren 2de gehalte en vier stuks voorsnijbestek met o.m. keuren voor 800/1000.

    Un lot d'argent composé de 12 fourchettes à huîtres, poinçons de Stellamans, 8 fourchettes à huîtres poinçonnées françaises, deuxième titre et quatre couverts de prédécoupe poinçonnés 800/1000.
    No longer available
    Dim. 400 g vorkjes
    Estimate: € 50 / 80
  • #72

    “Classicistische schetsen”. Potlood op papier. Draagt een atelierstempel A. Van Maasdijk.

    “Croquis classiques”. Crayon sur papier. Porte un cachet d’atelier: A. Van Maasdijk.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 75
  • #453

    Een paar recente balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages aan het hof. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine chinoise récents avec des décorations multicolores de personnages de la cour. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #393
    Nieuwpoort

    Een lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.

    Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #622
    Vasso Tseka

    “Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.

    “Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.
    No longer available
    Dim. 88 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619

    “Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More