#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#27Een lot verzilverde voorwerpen. Een etui met 12 verzilverde oestervorken. 6 vorkjes, een Turks spiegeltje, een kleine bonbonière op voet. Een schaal in de vorm van een schelp. Een metalen tasje, en een sauskommetje. En een wierookbrandertje. En een pollepel. En een serveervork.
A lot of silver-plated items. A case with 12 silver-plated oyster forks. 6 small forks, a Turkish mirror, a small bonbonniere on a base. A dish in the shape of a shell. A metal bag, and a sauce boat. And an incense burner. And a ladle. And a serving fork.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100 -
#363Daum FranceEen vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.
A vintage crystal bowl, marked Daum France on the bottom.No longer availableDim. 16 x 59 x 10cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#333Val Saint LambertEen lot van 4 Val Saint Lambert items bestaande uit een paar kleurloze asbakken en twee vazen.
A lot of 4 Val Saint Lambert items consisting of a pair of clear ashtrays and two vases.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 125 -
#584Een lot postzegels en dergelijke, bestaande uit:Davo album België (met enkele restanten van zegels)Davo album Nederland en Overzeerse gebieden (met restanten van zegels)Doos met Duitse briefomslagen (met inhoud)Doos met diversen (o.a. Oost-Duitse “Ehre” oorkonden)Insteekboek met variatie van postzegels/postzegelblaadjes/omslagen e.d.Insteekboek Frankrijk 1853-1970 (cataloguswaarde +/- €800)Insteekboek Roemenië, Hongarije, PolenInsteekboek Duitsland, G.H. Luxemburg, Engeland
A lot of stamps and the like, consisting of: Davo album Belgium (with some remnants of stamps) Davo album Netherlands and Overseas Territories (with remnants of stamps). Box with German letter covers (with contents). Box with miscellaneous items (including East German “Ehre” certificates). Stockbook with variation of stamps/stamp leaves /covers, etc. Stockbook France 1853-1970 (catalog value +/- €800) Stockbook Romania, Hungary, Poland Stockbook Germany, GH Luxembourg, England.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#33Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#636Een rode lederen relax fauteuil.
A red leather recliner chair.No longer availableDim. 113 x 76 x 76cmEstimate: € 80 / 120 -
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#227Een grote gegolfde schotel in aardewerk met blauw-wit decor van een paar rustende reizigers, gemerkt AK.
A large waved dish in earthenware with blue and white decoration of a resting pair of travelers, marked AK.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 120 / 150