#610“Happy Hunter”. Grote maquette van een zeesleper in presenteervitrine.
”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#103MontjoyeGrote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.
#614Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#504Pierre Alechinsky“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#72Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fuite vers l’Egypte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#488Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.
#616KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#53“Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.
#235Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 300 / 400