Other lots in this auction
-
#399
Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#696
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 326 x 148 cmEstimate: € 100 / 160 -
#577
Een reeks van zes stoelen met gedreven lederen zit en rug en met balustervormige spijltjes en messingen handvatten. (Eén handvat manco)
Une série de six chaises, l’assise en cuir repoussé, le dos avec des lattes balustre et poignées en laiton. Une poignée est manquante.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#35
Een 18 karaats geel gouden bloem en takvormige hanger bezet met briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une fleur en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de branche sertie de brillants et saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#776
“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
”La Laitière”. Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#481
Een paar olifanten van jadeïet, met houten sokkeltjes. Chinees werk.
Deux éléphants en jadéite sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#88Kosta Boda
Kratervaas van opaalglas. Onderaan gesigneerd en genummerd.
Un vase flûte en opaline. Signé et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121
Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.No longer availableDim. h: 11 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#713Nimy
Een jonge vrouw bij een fontein. Aardewerken art deco beeldje. Onderaan gemerkt.
Une statue Art Déco en faïence représentant une jeune fille près d’une fontaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#727
Een paar houten drums. Zaïre.
Une paire de tambours en bois. Zaïre.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36
Twee kleine gebeeldhouwde stoeltjes in Regencestijl met verschillende bekleding.
Deux petites chaises sculptées style Régence, revêtements différents.No longer availableEstimate: € 30 / 50