Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter met zes lichtpunten en een marmeren coupe. Lampen versierd met bloemvormige glazen kapjes.

Een luchter met zes lichtpunten en een marmeren coupe. Lampen versierd met bloemvormige glazen kapjes.

Un lustre à six points lumineux et une coupe en marbre. Les lampes sont décorées de cappes en verre en forme de fleurs.
SKU: 1112180535.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #535
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #610

    “Happy Hunter”. Grote maquette van een zeesleper in presenteervitrine.

    ”Happy Hunter”. Une grande maquette d’un remorqueur en vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #514

    “Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).

    ”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #103
    Montjoye

    Grote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase Art Nouveau, décor de lys émaillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #614

    Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.

    Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #504
    Pierre Alechinsky

    “Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 36 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #72
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fuite vers l’Egypte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #500

    “Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.

    ”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #488

    Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.

    Une paire de lampes en porcelaine Imari. Possible Kaiser.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm vazen
    Estimate: € 100 / 160
  • #616
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #273
    Eluxa

    Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #53

    “Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.

    ”Dame d’honneur et cacatoès”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte des marques.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,85 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More