#458Lladro
Een porseleinen vogel. Gemerkt.
#121
Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
#167
#268
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
#764
Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
#781Val Saint-Lambert
Un petit hibou en cristal incolore (H 10 cm) et deux verres à vin en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#25
Een 14 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen.
#438
Un lot de porcelaine asiatique, comprenant un bol japonais avec une souscoupe, décor de jardin. Nous ajoutons trois petits plats bleus et blancs et une assiette polychrome, décor de pivoines et animaux.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#435
Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
#270
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 1800/1900 -
#113
#43Val St. Lambert
Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60