#740
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
#325
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 1100/1200 -
#771
Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
#781
#311
Sainte-Famille et Sainte-Vierge couronnée d’une couronne en argent. Palmier sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 100/150 -
#260
#486
Een mahoniehouten trapkastje, bekleed met kalfsleder.
#718Manufacture Liègeois
Een Luiks jachtgeweer, versierd met gegraveerde decors. Omstreeks 1890.
#558
Vaas met platte buik van polychroom Chinees porselein.
#693
Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
#29
Allégorie du transport maritime. Eau-forte. Signée Louis le Nain dans la planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#217Eugène Marioton
“Belluaire”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Belluaire”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 500/600