Other lots in this auction
-
#405
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#240
Een pear shape diamant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. G. VS2. Met certificaat.
Diamant pear shape de ± 0,54 ct renfermé. G. VS2. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 950 / 1000 -
#596
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemenmotieven en een centraal medaillon.
Tapis persan en laine aux motifs de fleurs et au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 410 x 295 cmEstimate: € 200 / 300 -
#205
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#761Val St. Lambert
Een asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.
Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.No longer availableDim. Ø: 15 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249
Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.
Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#814
Twee paar messingen kandelaars met afbeeldingen van de Heilige Familie.
Deux paires de bougeoirs en laiton représentant la Sainte Famille.No longer availableDim. h: 39 & 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37
Twee XIXe eeuwse Hollandse tabakspotten, waarvan één van koper en één van gedreven messing.
Deux pots à tabac hollandais du XIXe siècle dont l’un en cuivre, l’autre en laiton repoussé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#320
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 6,93 gEstimate: € 400 / 500 -
#89Donald Watson
“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#126
Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.No longer availableDim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1200 / 1300