#283Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.
#767Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
#621Een grote halllantaarn van brons en glas.
#611Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
#757Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.
#380Een grote industriële lamp.
#638Een Vlaamse kroon van geel koper.
#792Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
#764Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.
#771Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#788Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
#637Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150
#752Een smeedijzeren kinderfiets naar de XIXde eeuw. Met staander.
Un vélo pour enfant en fer forgé, XIXième siècle. Avec support.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#625Een luchtertje met kleurloze en purperen kristallen pendeloques.
Petit lustre aux pendeloques en cristal pourpre et incolore.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#551Een olielamp van meerkleurig Chinees porselein en koper met een decor van krijgers.
Une lampe à huile en porcelaine chinoise et cuivre, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279“De voetzalving van Jezus”. Een XIXe eeuwse gravure. London.
“Onction de Jésus”. Une gravure du XIXième siècle. Londres.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#616Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
#484Hugo Duchateau“Pop art”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/225 buiten de plaat.
“Pop Art”. Une lithographie. Signée et numérotée 17/225 hors planche.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#404KochEen kleine houten accordeon.
Un petit accordéon en bois.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#271Twee glazen stolpen met heiligenbeelden.
#420Een karafje en een kruik van glas met respectievelijk een tinnen en een verzilverd koperen montuur.
Une carafe et une cruche en verre avec montures en cuivre et étain.No longer availableEstimate: € 40 / 50