Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.

Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.

Un lustre en cuivre et cristal avec huit bras, décoré avec des pendeloques.
SKU: 2504170141.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #361

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318

    Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.

    Deux chandeliers en laiton à six bras en trois niveaux en forme d’arbre stylisé.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 120° / 200
  • #632

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #97

    Twee recente en een oud olielampje, waarbij twee van terracotta en één van ijzer.

    Trois lampes à huile diverses dont deux en terre cuite et une en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #664

    Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.

    Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.

    Une paire de pieds de lampe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #151
    Davey’s patent

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #232

    Een paar oude koperen koetslantaarns.

    Deux lampes de chariot en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #218

    Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.

    Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #327
    Capodimonte

    “Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.

    “Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #618

    Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.

    Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
  • #393

    Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.

    Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #634

    Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.

    Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #96

    Een paar luchters van gepolychromeerd smeedijzer met tien lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met glazen bloemetjes.

    Paire de lustres en fer forgé polychrome à dix lumières et formant feuillages aux fleurs en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #701

    “Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “Le combat”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #630
    L. Ruault

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #704
    Hilde Hendrickx

    “Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.

    “Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 60 x 50 cm
    Estimate: € 40° / 50
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Guerlain

    “Héritage en Mitsouko”. Twee vaporisateurs deodorant natural spray van 100 ml. We voegen er een eau de toilette Samsara van 100 ml aan toe.

    “Héritage” et “Mitsouko”. Deux vaporisateurs de déodorant naturel de 100 ml. Nous ajoutons une eau de toilette Samsara de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #639

    “Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.

    “Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #628

    Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.

    Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. 230 x 148 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #633

    Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #680

    Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.

    Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.
    No longer available
    Dim. 127 x 113 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #800

    Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.

    Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #560
    Balmain, Best Compagny en L’Occitane

    Twee vaporisators eau de toilette van 50 ml en één van 150 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 ml et un de 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #161

    Een replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder koepel.

    Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 240 / 280
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More