Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.

Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.

Un lustre en cuivre et cristal avec huit bras, décoré avec des pendeloques.
SKU: 2504170141.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #634

    Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.

    Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #632

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #218

    Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.

    Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #664

    Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.

    Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.

    Une paire de pieds de lampe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #151
    Davey’s patent

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #318

    Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.

    Deux chandeliers en laiton à six bras en trois niveaux en forme d’arbre stylisé.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 120° / 200
  • #618

    Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.

    Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
  • #327
    Capodimonte

    “Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.

    “Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #96

    Een paar luchters van gepolychromeerd smeedijzer met tien lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met glazen bloemetjes.

    Paire de lustres en fer forgé polychrome à dix lumières et formant feuillages aux fleurs en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #393

    Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.

    Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #361

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #97

    Twee recente en een oud olielampje, waarbij twee van terracotta en één van ijzer.

    Trois lampes à huile diverses dont deux en terre cuite et une en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #232

    Een paar oude koperen koetslantaarns.

    Deux lampes de chariot en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #55
    Dialogue

    Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.

    Stylo en argent à la pointe d’iridium.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #513

    Een bronzen vaas met een reliëfdecor van vogels. Japans werk.

    Un vase en bronze avec décor en relief d’oiseaux. Travail japonaise.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #81

    “Koninklijk koppel”. Twee beelden van gepolychromeerd en verguld porselein. Met losse versieringen op het hoofd, waarvan één beschadigd.

    Couple royal. Deux statuettes en porcelaine dorée. Coiffes amovibles dont une accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #777

    Een lot van zes stoelen en een armstoel van eikenhout.

    Un lot de six chaises et un fauteuil en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #594

    Een Tibetaanse mandala. Gouache op zijde. XIXe eeuw. Mooi en recent ingelijst.

    Mandala en gouache sur soie. Tibet, XIXe siècle. Joli cadre récent.
    No longer available
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #592
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 57 x 74 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #326

    Een paar luchters van kristal en koper met acht lichtarmen. Pendeloques in Régence-stijl. Omstreeks 1900.

    Une paire de lustres en cristal et cuivre avec huit bras. Pendeloques en style Régence. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #590
    Lancôme en Lauren Davana

    Twee vaporisators eau de toilette van telkens 75 ml, een body lotion en een mousse de parfum een kader en een doos met staaltjes.

    Deux flacons d’eau de toilette vaporisateurs de 75 ml, une lotion pour le corps et une mousse de parfum ainsi qu’une boîte d’échantillons.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #800

    Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.

    Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298
    Schmid

    Een pendule in Lodewijk XV-stijl met vergulde bloemen versierd, type Neuchâteloise.

    Une pendule de style Louis XV avec décor de fleurs doré, type Neuchâteloise.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #520

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
  • #144

    “De voorstelling aan Keizer Napoleon I”. Een lithografie naar een werk van Vincente de Paredes.

    “La présentation de Napoléon I”. Lithographie d’après Vincente de Paredes.
    No longer available
    Dim. 51 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More