Similar lots by type
-
#624
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#9
Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.
Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.No longer availableDim. h; 22 cmEstimate: € 25/35 -
#198
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.
Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.No longer availableDim. h; 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#358
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#779
Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.
Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/100 -
#804
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#751
Een flesje van geslepen kleurloos kristal.
Une bouteille en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 32/36 -
#769
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40/60 -
#212
Een twaalfkantige lantaarn.
Une lanterne à douze côtes.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/240 -
#398
Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/220 -
#237
Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#411
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#406
Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 105 & 120 cmEstimate: € 35/45 -
#748Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25/40 -
#412
Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.
Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#397
Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#741Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van blauw en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un long vase en cristal bleu et mauve. Marque à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 26/30 -
#775
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#424
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#651
Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne de vestibule avec verre taillé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160/200 -
#759
Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#609
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/500 -
#394
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#389
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#571
Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#746
Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#596
Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van ruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#38
Een lot van vier verschillende groepjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#432
Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#452
Een waterschaaltje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met dieren en personages. Spaans werk.
Une coupelle à eau en faïence polychrome, décor de personnages et animaux. Oeuvre espagnole.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55/65 -
#183Antoine Bofill
“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 440/500 -
#44
“Napoleontische soldaat”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
“Soldat de Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 22/26 -
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.No longer availableDim. 221 x 198 cmEstimate: € 80/100 -
#603
Een oryxgewei.
Ramure d’oryx.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 200/240 -
#381
Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.
Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.No longer availableDim. h: 78 & 95 cmEstimate: € 60/80