Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
SKU: 2706170634.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #634
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #394

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #412

    Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.

    Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #398

    Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.

    Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #237

    Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

    Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #406

    Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.

    Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 105 & 120 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #397

    Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.

    Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #741
    Val St. Lambert

    Een langgerekte vaas van blauw en mauve kristal. Onderaan gemerkt.

    Un long vase en cristal bleu et mauve. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 26 / 30
  • #759

    Een sac-à-perles van messing en kristal.

    Un sac-à-perles en cristal et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #804

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #424

    Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal.

    Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #212

    Een twaalfkantige lantaarn.

    Une lanterne à douze côtes.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #609

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #775

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #411

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #769

    Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
    No longer available
    Dim. h; 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #751

    Een flesje van geslepen kleurloos kristal.

    Une bouteille en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #779

    Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.

    Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #748
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #580

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 260 / 400
  • #554

    Een foto van een neushoorn op plexiglas.

    Une photographie sur plexi, représentant un rhinocéros.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #560

    Een gefineerd vitrinekastje met twee deuren, versierd met verguld bronsbeslag en een beige marmeren blad.

    Une petite vitrine en bois de placage à deux portes, décoration en bronze doré et tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. b: 58 cm h: 92 cm
    Estimate: € 350 / 380
  • #153

    Madonnabeeld van Belgisch aardewerk. Gemerkt en gesigneerd.

    Sainte Vierge en faïence belge. Porte un marque, signée.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #472
    A. Frank

    “Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.

    “Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #173

    “De walvisvaarder”. Beeld van zamac.

    “Le baleinier”. Une statue en régule.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #367

    Delftse kan met tinnen deksel.

    Une verseuse avec couvercle en étain. Delft.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #116

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine . Fait main.
    No longer available
    Dim. 293 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #602

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #137

    “Erotisch naakt”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.

    “Nu érotique”. Une statue en bronze brun patiné sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre de Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #565

    Een commode van onbewerkt hout met twee gebombeerde laden en een grijs blad.

    Une commode en bois brut à deux tiroirs bombés et une tablette grise.
    No longer available
    Dim. b: 117 cm
    Estimate: € 450 / 480
  • #417

    Een paar Arabische theedozen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More