Similar lots by type
-
#238
Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.
Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#644
Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#715
Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.
Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#655
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#685
Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42/50 -
#681Val saint lambert
Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.
Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#792
Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 5à/70 -
#394
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#535
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableDim. L: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#392
Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
Candélabre d’église baroque en métal argenté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60/80 -
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#364Val St. Lambert
Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.
Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 60/80 -
#565
Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160/200 -
#793
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#730
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#445
Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 40/60 -
#184
Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200/240 -
#665
Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#725
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#572
Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180/220 -
#46
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#750
Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.
Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#760
Een eironde lantaarn van geslepen glas.
Lanterne ovoïde en verre taillé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#630
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 100/120 -
#93
Een éénjaarklok van messing onder stolp.
Une horloge avec une autonomie de marche d’une année en laiton sous cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140/180 -
#529
“Oosterse personages”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Legrand.
"Personnages d'Orient". Techniques mixtes. Porte une signature: Legrand.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#3
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee dekselpotjes op een schaaltje, gedecoreerd met damesportretten. Oostenrijk.
Un lot d'objets en porcelaine polychrome, comprenant deux pots à couvercle sur plateau, décor de portraits de femme. Autriche.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#768
Een eikenhouten rekje met een wapenschild met zes meerkleurig en verguld porseleinen miniatuurkruikjes van Limoges.
Une petite étagère en chêne avec un écusson et six cruches en porcelaine de Limoges polychrome aux dorures.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25/40 -
#259Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“De familie”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
"La famille". Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#658
Paar houten meetkundige figuren.
Deux figures géométriques en bois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#585Märklin
Een lot van twaalf treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4026, 4037 (3x), 4044, 4052 (3x), 4131, 4132 (2X) en 4133. Allen in originele doos.
Un lot de douze wagons pour rails de type HO. Modèles 4026, 4037 (x3), 4044, 4052 (x3), 4131, 4132 (x2) et 4133. Le tout dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#557
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Un Bouddha assis en porcelaine chinoise dans l'esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25/35 -
#7
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#188
Een bronzen beeld van een jonge fluitspeler naar en met handtekening Auguste Moreau.
Sculpture en bronze représentant un jeune flûtiste. D’après et avec signature Auguste Moreau.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400/500