Similar lots by type
-
#1011Val St. Lambert
Een lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.
Un pied de lampe et un chandelier à trois bras en cristal vert. Portent une marque.No longer availableDim. h: 37 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#1022
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#394
Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
Lot de vingt pot de pharmacie en verre de Bohème de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1067Val St. Lambert
Een grote en een kleine vaas van geslepen kristal, gedeeltelijk mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Un grand et un petit vase en cristal taillé, partiellement mauve dans la masse. Tout deux portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 16 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#1085
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#957
Een lot diverse kristallen vazen, bestaande uit een blauwe, een mauve en drie kleurloze.
Un lot de vases en cristal divers comprenant un vase bleu, un mauve et trois vases incolores.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650/700 -
#1029
Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1079
Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.
Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#787Baccarat
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#403
Drie parfumflesjes van handgeslepen kristal, waarbij twee paars en één groen gekleurd in de massa.
Trois flacons à parfum en cristal taillé à la main dont deux mauves et un vert, colorés dans la masse.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#1104
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#824
Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60/100 -
#1048
Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#911
Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.
Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#1099
Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.
Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1030
Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.
Lanterne de vestibule en verre au décor peint à la main de fleurs.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#1027
Een metalen bureaulamp met tl-lamp. Medio XXe eeuw.
Une lampe de bureau en métal avec lumière néon. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1078
Een vaas en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. blauw en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase et un pique-fleurs en cristal taillé, mauve et vert dans la masse. le premier de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 & 15,5 cmEstimate: € 80/100 -
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#975
Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100/120 -
#1069
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#915Sarouk
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 208 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#1072
Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#951
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#773
Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#384
“Madonna met kind”. Een ets naar Dürer.
“Vierge à l’Enfant”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Dürer.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cmEstimate: € 50/60 -
#815
Een bijzettafeltje met tussenblad en het blad versierd met inlegwerk.
Une petite table avec entretoise dont la tablette est décorée de bois incrusté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 30/50 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,45 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,66 gEstimate: € 650/750 -
#162Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889
“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 1000/1200 -
#803
Een antiek schrijntje met gesculpteerd deurtje. Raampje manco. Beschadiging bovenaan.
Un écrin antique avec une petite porte sculptée. Une fenêtre est manquante, comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#816
Een werktafeltje van zwartgelakt hout, versierd met Boulemarqueterie en bronsbeslag. XIXe eeuw. Spiegel binnenin manco en marqueterie bovenaan beschadigd.
Une table de toilette en bois laqué noir, décor à la marqueterie de Boule et montures de bronze doré. Le miroir intérieur est manquant et quelques dégâts à la marquetterie.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#1101
Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#938
Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.
Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.No longer availableEstimate: € 100/160