Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
SKU: 2308160422.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #410

    Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.

    Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #648

    Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

    Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #784

    Een halllantaarn van brons en glas in barokke stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #409

    Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.

    Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.

    Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #411

    Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #770

    Een bronzen luchter in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #771

    Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.

    Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #416

    Een luchter van koper met glazen kralen in drie niveaus met onderaan een hangende glazen coupe met druppelvormige pendeloques van kristal.

    Lustre en cuivre aux perles en verre sur trois niveaux. Vers le bas une coupe en verre aux pendeloques de cristal en forme de larmes.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #773

    Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.

    Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #427

    Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.

    Lustre en cuivre doré à cinq lumières en forme de plantes et aux abat-jour en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 111 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #709

    Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.

    Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #485

    Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

    Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #595
    Jozef Cantré

    Een houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 16,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #430

    Een paar olielampen van meerkleurig en verguld aardewerk, tin en brons, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met tulpvormige glazen kappen. Omstreeks 1900.

    Paire de lampes à huile en faïence polychrome et doré, étain et bronze, décorées de fleurs peintes à la main. Abat-jour de forme tulipe en verre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #445

    Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.

    Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #779

    Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #769

    Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.

    Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #402

    Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.

    Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #741

    Boom van gesmeed koper.

    Arbre en cuivre forgé.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #414

    Een paar luchters met een kap van glas in lood.

    Paire de lustres aux abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #412

    Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.

    Lustre en vitrail à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #657

    Mahoniehouten bijzettafeltje met tussenblad.

    Table gigogne en acajou à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #431

    Een poppenkastje met vier kleine marionetten.

    Petit castelet et quatre marionnettes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    H. Verlinden

    “Visser” & “Grazende koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    “Pêcheur” et “Vaches pâturant au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 58 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #683
    Capodimonte

    Een buste van Toetanchamon van meerkleurig en verguld porselein naar ontwerp van Mario Pegoraro. Genummerd 279/1000. We voegen er een gelijkaardige buste van Nefertete aan toe, genummerd 878/1000.

    Buste de Toutânkhamun en porcelaine polychrome et doré d’après un modèle de Mario Pegoraro. Numéroté 279/1000. Nous ajoutons un buste de Néfertiti numéroté 878/1000.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #522

    “Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    “Paysage au château”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 93 x 122 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #558

    Een vogel van donker gepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Oiseau en bronze à patine foncée. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #442

    Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.

    Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #754

    Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.

    Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.
    No longer available
    Dim. H.102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #142
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Boerderij” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 237 x 173 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #729
    Roger Hebbelinck

    Een paar zichten op Hamme. Ingekleurde etsen. Gesigneerd buiten de plaat.

    Paire de vues sur Hamme. Eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #383

    Een mahoniehouten spiegelkader. Tijdperk Louis-Philippe.

    Cadre de miroir en acajou. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. H. 96 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More