Similar lots by type
-
#819Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Petit lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55 / 65 -
#402Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 250 -
#822Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#805Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360 / 400 -
#338Een schemerlamp in de stijl van Tiffany’s. De lampenkap in glas en lood en gedragen door een bronzen vrouwenfiguur.
Lampadaire de style Tiffany’s. Abat-jour en verre porté par une femme en bronzeNo longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9Een hallamp van geel koper en glas.
Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#7L. Van BoeckelEen smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.
Lanterne de vestibule en fer forgé avec coupe en cristal taillé. Probablement par Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#789Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#403Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#829Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#728Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.
Deux lampes à huile en cuivre montées en lampadaire.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#785Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
Lampadaire en fer forgé décoré de guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 80 -
#599Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.
Trois lampes vintage en métal laqué orange.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#292Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.
Quatre appliques en laiton de style Louis XIV. Chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 160 / 240
Other lots in this auction
-
#66Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#271Een gevarieerd lot rood koper, bestaande uit een samovar, een grote en een kleine waterketel, een koffie- en een theepot, een bedpan, een chocoladekannetje en twee kandelaars, waarvan één gemonteerd als lamp.
Lot varié de cuivres rouge dont un samovar, une grande et une petite bouilloire, une chocolatière, deux bougeoirs dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#415Een 14 karaats geel gouden broche. Omstreeks 1900.
Broche en or jaune 14 ct. Vers 1900.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 60 / 100 -
#112BoucharEen miniatuurtje van een edelman. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1797.
Miniature représentant un homme de qualité. Pastel sur papier. Signée et datée 1797.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#214Joseph Van LuppenPeriod: 1834-1891“Alpenlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
“Vaches dans un paysage alpin”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Dinky Toys“Streamlined Fire engine”. Een miniatuurvoertuig. No. 250.
“Streamlined Fire Engine”. Voiture miniature. N° 250.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#160Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct sertie de corail.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#291Een gietijzeren spaarkastje in de vorm van een brandkast, vooraan gedecoreerd met een afbeelding van ‘Manneke Pis’.
Tirelire en fonte représentant un coffre-fort dont le front est décoré d’un Manneken Pis.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#710Een servies van Straatsburgs aardewerk, bestaande uit een grote schotel, een schotel op voet, een sauskom, twintig grote borden, twaalf kleine borden, acht diepe borden, een slakom en een gerestaureerde terrine. We voegen er een XIXe eeuws bordje in dezelfde stijl aan toe.
Service en faïence de Strasbourg comprenant un grand plat, un plat sur piédouche, une saucière, vingt grandes assiettes, douze petites assiettes, huit assiettes creuses, un bol à salade et une terrine restaurée. Nous ajoutons une assiette à dessert du XIXe siècle dans le même style.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#222“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#821Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460 / 500 -
#676Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté dans le goût Louis XV.No longer availableDim. H 190 cmEstimate: € 200 / 240

