Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.

Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.

Lustre en métal doré à huit lumières.
SKU: 2909150775.
Category: Verlichting.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #775
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #819

    Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Petit lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.

    Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #402

    Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #822

    Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #805

    Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.

    Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #338

    Een schemerlamp in de stijl van Tiffany’s. De lampenkap in glas en lood en gedragen door een bronzen vrouwenfiguur.

    Lampadaire de style Tiffany’s. Abat-jour en verre porté par une femme en bronze
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #9

    Een hallamp van geel koper en glas.

    Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    L. Van Boeckel

    Een smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.

    Lanterne de vestibule en fer forgé avec coupe en cristal taillé. Probablement par Van Boeckel.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #789

    Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #403

    Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #829

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #728

    Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.

    Deux lampes à huile en cuivre montées en lampadaire.
    No longer available
    Dim. H 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #785

    Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.

    Lampadaire en fer forgé décoré de guirlandes de roses.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599

    Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.

    Trois lampes vintage en métal laqué orange.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #292

    Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.

    Quatre appliques en laiton de style Louis XIV. Chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 160 / 240

Other lots in this auction

  • #66

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #271

    Een gevarieerd lot rood koper, bestaande uit een samovar, een grote en een kleine waterketel, een koffie- en een theepot, een bedpan, een chocoladekannetje en twee kandelaars, waarvan één gemonteerd als lamp.

    Lot varié de cuivres rouge dont un samovar, une grande et une petite bouilloire, une chocolatière, deux bougeoirs dont un monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #415

    Een 14 karaats geel gouden broche. Omstreeks 1900.

    Broche en or jaune 14 ct. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #112
    Bouchar

    Een miniatuurtje van een edelman. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1797.

    Miniature représentant un homme de qualité. Pastel sur papier. Signée et datée 1797.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #214
    Joseph Van Luppen
    Period: 1834-1891

    “Alpenlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.

    “Vaches dans un paysage alpin”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #647
    Dinky Toys

    “Streamlined Fire engine”. Een miniatuurvoertuig. No. 250.

    “Streamlined Fire Engine”. Voiture miniature. N° 250.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de corail.
    No longer available
    Dim. 5,83 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #291

    Een gietijzeren spaarkastje in de vorm van een brandkast, vooraan gedecoreerd met een afbeelding van ‘Manneke Pis’.

    Tirelire en fonte représentant un coffre-fort dont le front est décoré d’un Manneken Pis.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #710

    Een servies van Straatsburgs aardewerk, bestaande uit een grote schotel, een schotel op voet, een sauskom, twintig grote borden, twaalf kleine borden, acht diepe borden, een slakom en een gerestaureerde terrine. We voegen er een XIXe eeuws bordje in dezelfde stijl aan toe.

    Service en faïence de Strasbourg comprenant un grand plat, un plat sur piédouche, une saucière, vingt grandes assiettes, douze petites assiettes, huit assiettes creuses, un bol à salade et une terrine restaurée. Nous ajoutons une assiette à dessert du XIXe siècle dans le même style.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #222

    “Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 86 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #821

    Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.

    Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #676

    Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.

    Vitrine à deux corps en chêne sculpté dans le goût Louis XV.
    No longer available
    Dim. H 190 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More