Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.
Dim. h: 67 cm
SKU: 3005170780.
Category: Verlichting.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #780
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #640

    een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #621

    Een grote halllantaarn van brons en glas.

    Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #237

    Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.

    Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #757

    Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.

    Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #589

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas, versierd met bloemenguirlandes.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre, décorée de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144

    “Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.

    “Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #779
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.

    Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #782

    Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.

    Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #638

    Een Vlaamse kroon van geel koper.

    Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #787

    Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.

    Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 179 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #778

    Een bronzen kandelaar met zes lichtpunten, versierd met fazanten, eikenbladeren en eikels en bovenaan getooid met twee vechtende vogels, maar beschadigd.

    Un chandelier en bronze à six points lumineux, décoré de faisants, feuillage et glands. Le haut est décoré de deux oiseaux qui se battent. Quelques dégats.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #771

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #767

    Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #792

    Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
    No longer available
    Dim. h; 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een schemerlampje van geel koper met een zeshoekig glazen kapje. Tijdperk art deco.

    Une petite lampe en cuivre jaune, abat-jour hexagonal en verre. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #380

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #283

    Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.

    Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #788

    Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #637

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #764

    Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.

    Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #611

    Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 600 / 700

Other lots in this auction

  • #260

    The international council for bird preservation. “Bird Coins of the World”. Album met 31 munten met afbeeldingen en tekst. Evenals twee albums in één huls met FDC-mappen van België (1988-1992). Ed. Importa.

    The international council for bird preservation. “Bird Coins of the World”. Album contenant 31 pièces de monnaie avec illustrations et texte. Ainsi que deux albums dans une gaine aux fardes FDC de la Belgique (1988-1992). Ed. Importa.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #703
    Rogers & Bro.

    Een uitgebreid bestek voor zes personen van verzilverd metaal, inclusief serveerbestekken, peper- en zoutvaatje, enz. In houten menagère.

    Lot extensif de couverts en métal argenté pour six personnes contenant entre autres des couverts à service, poivrier et salière, etc. Dans ménagère en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #55
    Christian Dior Qwartz

    Een roestvrij stalen herenhorloge in oorspronkelijke doos en met certificaat.

    Montre homme en acier inoxydble. Dans la boîte d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #765

    Vier stoelen met rieten zit.

    Quatre chaises avec sièges cannés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #336

    Mechanisch wandtapijt.

    Tapisserie mécanique.
    No longer available
    Dim. 132 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een barometer periode Louis-Phillipe met thermometer.

    Baromètre banjo en acajou au thermomètre. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h 102 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct. en een centrale D color diamant van ± 0,72 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,68 ct et un diamant de couleur D central de ± 0,72 ct.
    No longer available
    Dim. 4,96 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #119
    Bernard Cathelin

    “Bloemenvaas”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/175 buiten de plaat.

    “Vase à fleurs”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/175 hors planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #66

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis III-stijl.

    Un fauteuil en noyer sculpté style Louis III.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #242
    Jean Laudy
    Period: 1877 - 1956

    Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.

    Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #465

    Een vaas van geslepen bruin en groen glas, versierd met een vergulde fries met klassieke voorstellingen.

    Vase en verre taillé brun et vert décoré d’une frise doré aux personnages classiques.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #106

    Een set van drie in elkaar passende bloemenmandjes van witgepatineerd smeedijzer.

    Suite de trois paniers en fer forgé à patine blanche.
    No longer available
    Dim. b: 40 - 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More