Similar lots by type
-
#787
Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.
Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.No longer availableDim. h: 179 cmEstimate: € 60/100 -
#779Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#640
een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.
Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#589
Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas, versierd met bloemenguirlandes.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre, décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#237
Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150/200 -
#611
Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600/700 -
#380
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#764
Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.
Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#668
Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#637
Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100/120 -
#144
“Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/150 -
#621
Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#771
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#767
Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/70 -
#397
Een schemerlampje van geel koper met een zeshoekig glazen kapje. Tijdperk art deco.
Une petite lampe en cuivre jaune, abat-jour hexagonal en verre. Art déco.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#792
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40/60 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#782
Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.
Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 50/70 -
#788
Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#283
Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.
Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#778
Een bronzen kandelaar met zes lichtpunten, versierd met fazanten, eikenbladeren en eikels en bovenaan getooid met twee vechtende vogels, maar beschadigd.
Un chandelier en bronze à six points lumineux, décoré de faisants, feuillage et glands. Le haut est décoré de deux oiseaux qui se battent. Quelques dégats.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100/120 -
#648
Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#757
Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.
Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#593
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 360/380 -
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875
Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250/350 -
#718
Een lot ivoor, bestaande uit vier beeldjes, een krokodilletje en enkele brievenopeners. Grotendeels Afrikaans.
Un lot d’objets en ivoire, comprenant quatre statuettes, un petit crocodile et coupe papiers. En grande partie d’origine africaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#566
Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200/240 -
#263
Een meisjesbuste van groen en goudgepatineerd brons op een rood marmeren sokkel.
Un buste féminin en bronze patiné vert et dorure sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#387
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en argent sur plateau.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#773
Een set van zes koperen steelpannetjes van oplopende grootte.
Un lot de six casseroles en cuivre de taille croissante.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#201
Rozenburg vaasje art nouveau van eierschaalporselein. Onderaan gemerkt, jaarteken 1903. Met waarmerk en decorateursteken. Minuscuul schilfertje aan een oor.
Petit vase art nouveau en porcelaine dite coquille d’oeuf Rozenburg. Marque d’authenticité, de la date 1903 et du décorateur sous la base. Petit éclat minuscule à une anse.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 1800/2400 -
#688Murano
Een polychroom glazen vide-poche in de vorm van een clown.
Un vide poche en verre polychrome représentant un clown.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#784
Een kleine sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Petit lustre dite sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 20/40 -
#42
Een rechthoekige lap van Brugse rosalinekant. Begin XXe eeuw. In kader.
Une pièce rectangulaire en dentelle rosaline brugeoise. Début XXième siècle. Encadrée.No longer availableDim. 43 x 27 cmEstimate: € 150/200