Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
Dim. h: 110 cm
SKU: 2909150402.
Category: Verlichting.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #402
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338

    Een schemerlamp in de stijl van Tiffany’s. De lampenkap in glas en lood en gedragen door een bronzen vrouwenfiguur.

    Lampadaire de style Tiffany’s. Abat-jour en verre porté par une femme en bronze
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #785

    Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.

    Lampadaire en fer forgé décoré de guirlandes de roses.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #829

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #822

    Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #728

    Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.

    Deux lampes à huile en cuivre montées en lampadaire.
    No longer available
    Dim. H 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #805

    Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.

    Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #403

    Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #775

    Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.

    Lustre en métal doré à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een hallamp van geel koper en glas.

    Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #292

    Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.

    Quatre appliques en laiton de style Louis XIV. Chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #599

    Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.

    Trois lampes vintage en métal laqué orange.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #537

    Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.

    Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #789

    Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #819

    Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Petit lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    L. Van Boeckel

    Een smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.

    Lanterne de vestibule en fer forgé avec coupe en cristal taillé. Probablement par Van Boeckel.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #26

    Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.

    Porte-musique en noyer tourné et sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #456
    Sarouck Mir

    Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.

    Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 192 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #281

    Een paar cassolettes van roze en groene marmer en verguld brons.

    Paire de cassolettes en marbre rose et vert et bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 400 / 460
  • #567

    Twee vaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor. Begin XXe eeuw. Herstelling aan één van de randen.

    Deux petits vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc. Début du XXe siècle. Une réparation à l’un des bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #489

    Le Journal des Demoiselles. Tijdschriften gebonden in rood leder in 12 volumes. 1857-1869. Met talrijke modeplaten in kleur.

    Le Journal des Demoiselles. Magazines reliés en cuir rouge en 12 volumes. 1857-1869. Avec nombreuses planches en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #101
    Val St. Lambert

    Een mand van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Corbeille en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.
    No longer available
    Dim. 8,25 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #539

    Michel Felibien. “L’histoire de la ville de Paris”. In-folio. Vijf volumes. Lederen band (enige letsels). Ed. Desprez & Desessartz, Parijs 1725.

    Michel Felibien. “L’histoire de la ville de Paris”. In-folio. Cinq volumes. Reliure cuir (quelques dégâts). Ed. Desprez & Desessartz, Paris 1725.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #682

    “Paardenkoets”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening

    “Calèche aux chevaux”. Technique mixte sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439

    Twee albums met postkaarten uit het begin van de XXste eeuw. We voegen er een album met foto’s uit dezelfde periode aan toe.

    Deux albums aux cartes postales du début du XXe siècle. Nous ajoutons un album contenant des photographies de la même période et du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #191

    Een ivoren theaterspeler van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japanse okimono.

    Acteur de théâtre en ivoire sculpté. Signature sous la base. Okimono japonais.
    No longer available
    Dim. H 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Lichte eikenhouten salontafel met rechthoekig blad. Zijden versierd met gerainureerde zuiltjes uit de XVIIIde eeuw. Samengesteld rond 1880.

    Table de salon en chêne clair à tablette rectangulaire. Côtés décorés de colonnettes rainurées du XVIIIe siècle. Assemblage vers 1880.
    No longer available
    Dim. H. 64, L. 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More