#292Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.
#805Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
#785Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
#402Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
#789Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
#728Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.
#7L. Van BoeckelEen smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.
#599Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.
#775Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.
Lustre en métal doré à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#9Een hallamp van geel koper en glas.
#819Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lampadaire de style Tiffany’s. Abat-jour en verre porté par une femme en bronzeNo longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 50 / 80
#199P. Gillis“Terugkeer naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1913.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 80 x 95 cmEstimate: € 360 / 400 -
#339G. Weymaere“Brugge, met zwanen op het Minnewater”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit pont et cygnes à Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 140 -
#31Koos Van der KaayPeriod: 1900 - 1976“Meisje”. Een beeld van terracotta op een stenen sokkel.
“Fille”. Statuette en terre cuite sur socle en pierre.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#507LimaEen treinstel in oorspronkelijke doos met locomotief, wagons, rails, station enz.
#460Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#545Omega SeamasterEen roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen armband.
#253Twee sierstukken van terracotta met wit druipglazuur. Jaren ‘60 - ‘70.
#670Georges Rech Giorgio ArmaniTwee verschillende zijden sjaaltjes.
#787Twee diverse sokkeltjes, het ene in Lodewijk XVI-stijl met vergulde monturen, het andere in Engelse stijl met getorste zuiltjes en twee kleine laden.
#504Pol Marijnissen“De vernissage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le vernissage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150