Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.

Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.

Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.
Dim. Ø 60 cm h: 28 cm
SKU: 3008220527.
Category: Verlichting.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #512

    Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

    Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.

    Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #388

    Een verchroomd metalen schemerlamp met kunststoffen kap.

    Une lampe de table en métal chromé avec un abat-jour en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #666

    Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.

    Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #271

    Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.

    Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #276

    Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.

    Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.

    Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.
    No longer available
    Dim. h: 120 + 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.

    Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H:100cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #651

    Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.

    Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 43 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #286

    Lampenvoet met wassen sierstuk.

    Pied de lampe avec garniture en cire.
    No longer available
    Dim. h: 164 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #314

    Twee paar kandelaars van kwikglas.

    Deux paires de bougeoirs en verre au mercure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #57
    Val Saint-Lambert

    Een lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.

    Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #514

    Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.

    Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.
    No longer available
    Dim. Ø 120 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #695

    Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.

    Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #685

    Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.

    Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #237

    “Vichy source de beauté”. Een reclame tafellamp van wit gepatineerd plaaster.

    « Vichy source de beauté ». Une lampe de table publicitaire en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.

    Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #588

    Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.

    Une lampe de bureau en laiton avec un abat-jour en pâte de verre colorée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #629

    Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.

    Une photo décorative d'un cheval sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #528

    Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.

    Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.
    No longer available
    Dim. h 10 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lumophon

    Een radio in meubel. Jaren ‘60.

    Une radio dans un meuble. Années 60.
    No longer available
    Dim. 79 x 93 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #610

    Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.
    No longer available
    Dim. 98,5 x 61,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63
    Eluxa

    Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen.

    Une pendule à console dans l'esprit des Neuchâteloises, à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 43 + 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #107

    Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.

    Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #224

    “Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.

    "Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #62
    Jos Martin

    “Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.

    “La Bruyère”. Huile sur panneau. Signé. Légers dégâts de peinture.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #499
    G. Hauman

    “Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    "Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 102 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212
    Hagenaers

    “Boerentafereel aan pomp.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Scène de ferme à la pompe." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #597
    Val Saint Lambert

    Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.

    Deux vases calice taillés resp. cristal doublé vert foncé et vert clair sur une base incolore. Les deux marqués avec étiquette et en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #233

    Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.

    Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.
    No longer available
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More