Similar lots by type
-
#477“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100 / 140 -
#187Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#266Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#561Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120 / 160 -
#666Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#507“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350 / 500 -
#217Een driedelig bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten.
Une garniture de cheminée en bronze de style éclectique composé de trois pièces, comprenant une pendule et deux chandeliers à six lumières.No longer availableDim. h: 61 & 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#533Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#483“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#125Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#511Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#165“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#105Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#518“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#135Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#553Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#573Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#89Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#400Een dameshorloge met 18 K geelgouden kast en bandje en met een inscriptie uit 1917.
Une montre pour femme avec boîtier et bracelet en or jaune 18 kt et avec une inscription de 1917.No longer availableDim. bruto: 19,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#82Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#476Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.
Un tapis en laine du Caucase noué à la main.No longer availableDim. 356 x186cmEstimate: € 80 / 120 -
#178“Hengsten”. Een bronzen groep naar een werk van P. J. Mene.
« étalons ». Un groupe en bronze d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300 / 400 -
#148Een paar antieke Libanese schoentjes, bezet met gedreven en verzilverd messing en getooid met een vogeltje.
Une paire de chaussures libanaises anciennes, sertie de laiton martelé et argenté et décorée d'un oiseau.No longer availableDim. H:12cm L:21cmEstimate: € 120 / 180 -
#343Een verzilverd metalen champagne-emmer met vergulde handvatten.
Un seau à champagne en métal argenté avec anses plaquées or.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#611Een vierdelig koffie- en theestel van fraai bewerkt tin. We voegen er een Brussels porseleinen klepkan met tinnen deksel aan toe.
Un service à café et à thé de quatre pièces en étain magnifiquement travaillé. On y ajoute un pichet à valve en porcelaine de Bruxelles avec un couvercle en étain.No longer availableDim. h: 25 cm - 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150 / 200 -
#19Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352Een lot van negentien diertjes in verschillende vormen en uitvoeringen. Eén vogeltje beschadigd aan de staart.
Un lot de dix-neuf animaux de différentes formes et conceptions. Un oiseau abîmé sur la queue.No longer availableDim. H:1-13cmEstimate: € 60 / 70



