#596Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#836Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#576Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#470
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#456
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#586Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#480
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#856
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#866
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#546
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#556
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#806Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#646
#616
#626Kilim Gaschgai
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#466
Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#476Shiraz
Een lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20/30
#366
Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100/160 -
#339
Een reeks van zeven lithografieën naar XVIIIe eeuwse werken van diverse graveurs.
Une série de sept lithographies d’après des oeuvres du XVIIIème siècle par divers artistes.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#241Theobald MichauPeriod: 1676 - 1765
“Romantisch landschap met ruïne en vee. Gemonogrameerd.
#563
Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/50 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
#488Val St. Lambert
Un lot de vases en cristal taillé, vert dans la masse. Marque à la base et resp. numérotés 42/116 et 23/150, avec mention du créateur.No longer availableDim. h 15 cm & h 31 cmEstimate: € 60/100 -
#723
Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
#436
#716G-Plan
Een driedelig design ‘Nest of tables’.
#337
#678
#49
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.C.’
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Monogramme ‘J.C.’.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 50/80