#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#866Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 150 / 250
#633Een liggende bronzen Boeddha
#164“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#437Een lot militaria, bestaande uit: Een Kwartiermuts Belgische Artillerie (Periode 1939 - 1945); Een officiersriem Belgisch leger in originele doos (± 1950) en een soviet patronendoos (periode 1939 - 1945).
Un lot de matériel de l'armée, comprenant un bonnet de quartier Artillerie Belge (période 1939 -1945), une ceinture d’officier de l’armée belge dans son emballage d’origine (+- 1950) et une boîte à munitions Soviet ( période 1939 - 1945).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#100Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden hanger en slot bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. bruto: 44,50Estimate: € 1500 / 1700 -
#744Möller“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.No longer availableDim. 64 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70