Similar lots by type
-
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#275Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor. Kleine kale plek aan de rand (midden).
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. Small bald spot at the edge (middle). -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug.
Other lots in this auction
-
#147Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Lentezicht met hoeve en koeien”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Verfschade.
"Spring view with farmhouse and cows", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Paint damage. -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#106Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.
A large vase in cut crystal. Colorless. -
#203“Hoevezicht met hooimijt”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"Farmhouse with hayloft", a painting, oil on canvas, signed indistinctly. -
#97Een retro design lamp, verchroomd staal en plexiglas, naar de jaren 60/70 van de vorige eeuw.
A retro design lamp, chromed steel and plexiglass, from the 1960s/70s. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK. -
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose. -
#144Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#212Een lot van 2 art-deco bonbonnières, Booms glas, toegevoegd een Doyen vaas met schilfer aan de rand.
A lot of 2 art-deco candy dishes, Booms glass, with an added Doyen vase with a chip on the edge.

