Similar lots by type
-
#318Twee vogels van meerkleurig biscuit, waarbij de specht op houten sokkel. Gelimiteerde uitgaven van Capodimonte. De eerste met beschadiging aan de poot.
Deux oiseaux en biscuit avec un pivert sur socle en bois. Edition limité Capodimonte. Un oiseaux aux dégâts aux pieds.No longer availableDim. h: 32 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#331“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#353Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een rococo terrine, een Romeinse buste, een vrouwenbuste, een meisje met boeken, een kannetje en twee putti met een kalf.
Un lot d’objets en biscuit blanc monochrome comprenant une terrine Rococo, un buste romain, un buste de femme, une fille avec des livres, une verseuse et deux putti avec un veau.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#38Een lot van vier verschillende groepjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#473Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#347“Koppel met kroost”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. Italiaans werk.
“ Couple et enfants”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base. Oeuvre Italienne.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#371Akita“Parula” & “Roodborstje”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Parula” & “Rouge-gorge”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 22 & 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een lot van vier beeldjes van vogeltjes van meerkleurig biscuit van Capodimonte.
Un lot de quatre statues représentant des oiseaux en biscuit de Capodimonte.No longer availableDim. h: 10 - 18 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#531Een voorouderbeeldje en een masker van gesculpteerd hout. Het eerste Congo, het tweede van de Dan, Ivoorkust.
Une statue ethnique en bois sculpté, Congo et un masque en bois sculpté, Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 & 26 cmEstimate: € 110 / 120 -
#522Twee oude Chinese prenten op zijde.
Deux images anciennes chinoises sur soie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#384Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#166Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Louis-Philippestijl met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes en chêne style Louis Philippe avec deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 210 x 153 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 16,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 16,70 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#459Jef Vaes“4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.
“4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#636Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200 / 280 -
#558Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.
Un pare feu en noyer, décoré de fruits sculptés et un oiseau en tapisserie.No longer availableDim. 103 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#521Twee locomotieven voor spoortype HO:- “Type 12” met rookunit, lichten en geluid. Zuid-Koreaanse makelij in opdracht van Treinshop Olaerts.- Roco, model 69203 met geluid. Beide in originele doos.
Deux locomotives pour rails de type HO: - “Type 12” avec unité de fumée, lumières et bruitages. Produit en Corée du Sud sur la demande de Treinshop Olaerts.- Roco modèle 69203 avec bruitage.Tout deux dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#200Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 71,71 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#317Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 50

