Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.

Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.

Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.
Dim. 52 x 35 cm
SKU: 1003200324.
Category: Porselein.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #324
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #413
    Herend, Hongarije

    Een porseleinen siervaas op vier vergulde leeuwenpootjes, versierd met een meerkleurig decor van vlinders en vogels. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif en porcelaine sur quatre petites griffes et décoré d’un décor polychrome de papillons et d’oiseaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #341

    Een art deco vaas van Limogesporselein. Gemerkt. K5.

    Vase art déco en porcelaine de Limoges. Marque K5.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #328
    Giraud

    Een vijfdelig ensemble van Limogesporselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Ensemble cinq pièces en porcelaine de Limoges décoré de fleurs polychromes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #764

    Een reeks van twaalf oude espressokopjes met ondertasjes met bedrukking van Rombouts. We voegen er een koffiekan van Melitta aan toe.

    Suite de douze tasses à moka anciennes et leurs soucoupes à l’impression de Rombouts. Nous ajoutons une cafetière de Melitta.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    Twee soldaten van porselein.

    Deux soldats en porcelaines.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #543

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #58
    Capodimonte

    “Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    “Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #517

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie kopjes met bijpassende bordjes en een Cantonbordje. enkelen gerestaureerd.

    Lot de porcelaines de Chine polychromes dont trois tasses et soucoupes et une petite assiette de Canton. Plusieurs restaurations.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #14

    Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.

    Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 8 - 19 cm
    Estimate: € 55 / 85
  • #778

    Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.

    Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #741

    Een siervaas op voet van Parijs’ porselein met een verguld decor. Eind XIXe eeuw.

    Vase décoratif sur piédouche en porcelaine de Paris à décor doré. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #493

    Een geribde schotel van Imariporselein.

    Plat à aile ondulée en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #28
    Cerabel

    “Bokje”. Een wit porseleinen beeldje.

    “Petit bouc”. Statuette en porcelaine blanche.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #113

    “Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.

    “Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #754

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.

    Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.

    Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #453

    Een schotel van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Plat en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747

    Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor, met een meerkleurig decor van personages, bloemen en fantasiedieren.

    Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages, de fleurs et d’animaux fabuleux.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #458

    Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.

    Petit vase couvert et une assiette décorative en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm, Ø: 22 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #407

    Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.

    Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #693

    Een paar warmhoudbordjes van deels verguld Limogesporselein. Met stopjes. Onderaan gemerkt.

    Paire de chauffe-plats en porcelaine de Limoges partiellement doré. Avec bouchons. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #233

    Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.

    Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #775

    Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.

    Un meuble de vestibule. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. 177 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #119

    “Herderskoppel”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Couple de bergers”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #303

    Twee beelden van brons, bestaande uit een buste van Napoleon en een leeuw.

    Deux sculptures en bronze comprenant un buste de Napoléon et un lion.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #299

    “Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.

    “Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.
    No longer available
    Dim. 26 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.

    Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #714
    Salvador Dali

    “Opposition”. Een houtgravure uit de reeks “La divine comédie”. Uitgave van ‘Les heures Claires’. Parijs, 1969.

    “Opposition”. Gravure sur bois de la série “La Divine Comédie”. Ed. “Les Heures Claires”, Paris 1969.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #149
    Fernand Comhaire

    “Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 05/97

    “Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé et daté 05/97.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648

    Een opgezette kop van een reebok.

    Tête empaillée d’un chevreuil.
    No longer available
    Dim. h: 55 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #176

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #688

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Blauwe open ogen. Oude klederdracht. Gemerkt J.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux bleus ouverts. Anciens vêtement. Marque J.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More