#131Een paar zittende hondjes op kussens. Meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor en met bronzen ornamenten. Onderaan gemerkt.
#768Val St. LambertEen vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.
#328Florence - Capodimonte“Dame met hond” & “Dame met waaier’. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1987.
Dame au chien & Dame à l’éventail . Deux sculptures en plastique multicolore conçues par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1987.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#227Een recente Zaanse wandklok.
#578Een Chinese porseleinen Wanli schotel.
#608Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600 / 650 -
#694F. Eyskens“Winterzicht met boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver avec arbre. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#344Een ovale spiegel met smeedijzeren omlijsting, bovenaan bekroond met art deco bloemen en krullen.
Un miroir ovale avec cadre en fer forgé, couronné de fleurs art déco et de boucles en haut.No longer availableDim. 66 x 74 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Een bolle lantaarn van brons en glas.
#107W. De LoosEen gegoten vrouwenbuste. Onderaan gesigneerd.
Un buste féminin moulé. Signé en bas.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#754Drie roodgelakte metalen lampen.
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 750 / 850