#280Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 350 / 450 -
#494Keith Haring“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en A.P. 1/10.
#87Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
#51Een schotel van blauw en wit aardewerk. Delft, XIXde eeuw. Randslijtage.
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
#463Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#613Giovani Racca, BolognaEen Piano Melodico met zwengel. Te reviseren. Bijgevoegd een grote partij muziekboeken. XIXe eeuw. Deksel manco.
Un Piano Melodico à manivelle. A réviser. Nous ajoutons un lot de livres de musique. XIXème siècle. Couvercle manquant.No longer availableDim. 40 x 110 x 55 cmEstimate: € 200 / 260 -
#745Een witmetalen lantaarn. Eén glas gebroken.
#877Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
Une croix de procession antique en cuivre rouge repoussé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100