#339Lot koper: weegschaal, processielamp, kruisbeeld, offerschaal, twee kolenscheppen.
Un lot d'objets en cuivre, comprenant une balance, une lampe de procession, un crucifix, un plat d'offrande et deux pelles à charbon.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#392Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#754Een oude lans.
Lance ancienne.No longer availableDim. l: 280 cmEstimate: € 40 / 45 -
#22Een ovale spiegel in Engelse stijl. Lijst beschadigd.
#503“Chinese visser”. Polychroom ivoor op houten sokkeltje. Chinees werk, medio XXe eeuw.
"Pêcheur chinois". En ivoire polychrome sur socle en bois. Oeuvre chinoise, mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#600Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Un piédestal en bois de placage et incrusté de cuivre, dans le style de Boulle. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320 / 400 -
#539“Zuid-Frans landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Maclet (?).
"Paysage du Midi". Aquarelle. Porte la signature: Maclet (?).No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Twee Chinese koffertjes van gebeeldhouwd hout.
Deux coffrets en bois sculptés chinois.No longer availableDim. b: 30 & 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180