Other lots in this auction
-
#401
Een flamingo van meerkleurig porselein. Italiaans werk.
Flamant en porcelaine polychrome. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#517
Een balustervaas van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Canton avec décor en cartouche. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#183
Jachthoorn van gesculpteerd ivoor versierd met een everzwijnen-en een hertenjacht, met bladmotieven en een wolvenkop. Duits werk, XIXde eeuw.
Une cor de chasse en ivoire sculpté, décoration de chasse aux sangliers et chasse aux cerfs, feuillage et tête de loup. Oeuvre allemande, XIXième siècle.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 250/350 -
#493
Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Ondraan gemerkt.
Un grand bol en porcelaine de Canton avec décors en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#784
Een koffieservies voor zes personen van bruin geglazuurd aardewerk met een zilverkleurige bloemenversiering.
Un service à café pour six personnes en faïence brune, décoration de fleurs argentées.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#687
Een bordje van Imariporselein.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#558
Potje van blauw en wit Chinees porselein versierd met vleermuizen.
Un petit pot en porcelaine chinoise blanche et bleue, décoration de chauve-souris.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 65/75 -
#737
Boompje van halfedelsteen in een cloisonné bloempotje. Chinees werk.
Un petit arbre en pierres semi-précieuses dans une jardinière en cloisonné. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/60 -
#119Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Plattelandszicht met sloot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue sur la campagne". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#607Märklin
Diesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#567
Staande Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van de blancs de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d'après les blancs de Chine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 90/110 -
#631
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een zittende man en vergezeld van een kleine inro met ojime, met een gegraveerd decor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté, représentant un vieil homme assis accompagné d'un inro et ojime, gravés. Travail japonais, début XXième siècle. Marque en dessous.No longer availableEstimate: € 100/120