Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.

Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.

19
h: 28 cm
Estimate: 2535
Catalogue #19
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #87

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #127
    Villeroy & Boch, Dresden

    Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #80

    Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #179
    Joris Van der Mijnsbrugge

    Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.

    No longer available
    Online only
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #251

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #198
    Poterie du vieux Montmartre

    Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #64

    “Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #160

    Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.

    Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #82
    H. Bequet, Quaregnon

    Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm Ø: 33 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #136
    Villeroy & Boch

    Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.

    Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #217

    Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #204

    “Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #73
    Royal Plazuid, Gouda

    Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #121

    Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.

    Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #60

    Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 29 & 39 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #133

    Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.

    Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #63

    Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #78

    Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #193

    Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #221
    Boch Frères, La Louvière

    Een vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #166
    Reinhold Merkelbach, Grenzhausen

    Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #130

    Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.

    Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #168

    Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en reliëfdecor. Zeer lichte randschade bovenaan.

    Vase en faïence belge à glaçure polychrome et décor en relief. Très légers dommages aux bords sur le dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.

    Deux poupées geisha japonaises sur un socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #295

    Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.

    Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #159

    Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.

    Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #176
    Anna Club Plush

    Een pluchen kat. Gemerkt.

    Un chat en peluche. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #172

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.

    Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #21

    Een paar messingen kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #18

    Een klein hoofdje van Chinees terracotta op houten sokkel.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #48

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #75

    Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914. - “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.

    Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More