Similar lots by type
-
#229Hutschenreuter Solb, Bavaria
Een serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.
Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#357
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80/100 -
#224
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#227Royal Dux
Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.
Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#356
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#353
Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120/200 -
#364
Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#220Nymphenburg
Een porseleinen bordje met geribde vleugel, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en verguld motief.
Petite assiette en porcelaine à aile aux côtes et décorée de fleurs peintes à la main et de dorures.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#339
“Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.
”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 200/280 -
#363
Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.
Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#337
“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 180/220 -
#226Royal Doulton
“Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 20/24 -
#338
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120 -
#346
Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#345
Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#360
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#355
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#351
Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#358
Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 80/120 -
#354
Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 44 & 42 cmEstimate: € 200/300 -
#342
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#228Volkstedt
Drie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13-14 cmEstimate: € 30/35 -
#352
Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 72 cmEstimate: € 120/200 -
#347
Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#323D.V.H.
“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24,5 x 34,5 cmEstimate: € 20/30 -
#45
Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 28 cmEstimate: € 50/70 -
#15
Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#157
Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.
Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h 55 cmEstimate: € 50/80 -
#112
“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
“Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#129
Een aardewerken theepot met polychroom decor van appelen en druiven, toegevoegd deksel, gemerkt Stangl Pottery, Trenton New Jersey. En een aardewerken waterkan met polychroom en verguld decor van guirlandes, omstreeks 1900.
Une théière en faïence à décor polychrome de pommes et de raisins, couvercle rapporté, marque sous la base “Stangl Pottery, Trenton New Jersey”. Et une verseuse en faïence à décor polychrome et doré de guirlandes, vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/25 -
#307Roger BoutensPeriod: °1923
“Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#290Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#69
Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.
Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 €Dim. h: 13,5 & 17,5 cmEstimate: € 200/300 -
#13
“Phrenology by L.N. Fowler”. Een aardewerken buste met aanduiding van allerlei hersenfuncties. Evenals een toby jug in de vorm van een clownskop, onderaan gemerkt Pryce, Kensington en genummerd.
“Phrenology by L.N. Fowler”. buste en faïence indiquant les fonctions cérébrales. Ainsi qu’une “toby jug” en forme de tête de clown, marquée Pryce, Kensington et numérotée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50/70 -
#49
Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 6,5 cmEstimate: € 100/150 -
#163
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 100/150