#789Een kristallen borrelsetje bestaande uit een klein karafje en 6 borrelglaasjes waarvan 2 groene.
A crystal liqueur set consisting of a small decanter and 6 shot glasses, two of which are green.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#515Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#466VibiaEen vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
#56Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
An oak presentation cabinet with 4 levels and a small mirror at the top.No longer availableDim. 161 x 57cmEstimate: € 120 / 200 -
#64Iliesco Rodico“Gestyleerd straatzicht”. Roemeense school. Gesigneerd RODY, gedateerd ‘78.
"Stylized street view" Romanian school. Signed RODY, dated '78.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#262‘De Vlucht’, olie op paneel in opzichtige vergulde kader met de voorstelling van een koets beschermd door 2 soldaten. Draagt handtekening.
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100