#699Vier miniatuurwagens, schaal 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Kever (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)
Four miniature cars, scale 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Beetle (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#442Diane BogaertsPeriod: 1946“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#193“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#162“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
"Battle of Lepanto." A painting, oil on panel. Formerly attributed to Bonaventura I Peeters.No longer availableDim. 35 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#655Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#545Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en saffieren baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,80 g m: 56.Estimate: € 380 / 450