#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44G Nagels“Jongen met viool”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Young Boy with Violin". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#330Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a central sapphire of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,6 g m: 53.Estimate: € 450 / 500 -
#204“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#196Een Italiaanse houten barkast met 2 deuren en 2 laden. Diverse ornamenten en figuratieve decors in het reliëf van de frontpanelen. Binnenin 2 glazen verdiepen en spiegels.
An Italian wooden bar cabinet with 2 doors and 2 drawers. Various ornaments and figurative decors in relief on the front panels. Inside there are 2 glass shelves and mirrors.No longer availableDim. 151 x 56 x 124 cmEstimate: € 100 / 150 -
#153Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#538Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#201Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#521Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
#431Een grote gietijzeren tuinvaas.
A large cast iron garden vase.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150