#500Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
#679Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
#63Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#669Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
#483Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, adorned with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#20Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met twee kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with two small diamonds.No longer availableDim. 1,15 gEstimate: € 200 / 250 -
A vintage table clock with an oak casing and sculpted bronze details. Marked, second half of the 20th century.No longer availableDim. 27 x 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.
#227Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#135Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
A gilded bronze chandelier with 8 light points and various ornaments.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 120 / 200