#538Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#695Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.
A varied lot of silver-plated metal serving cutlery, some with bone handles, some in original case.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Vileroy & BochEen 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
A 5-armed crystal candlestick. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 17 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#39Rik De Bruyn“Kruik met rozenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso toegeschreven aan Rik De Bruyn.
"Pitcher with Rose Bouquet". A painting, oil on canvas. Attributed to Rik De Bruyn on the reverse.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#666Een vintage Italiaans meerkleurig porseleinen beeldje van een Shih Tzu.
A vintage Italian multicolored porcelain figurine of a Shih Tzu.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#565Een Chinees porseleinen celadonkleurige taboeret.
A Chinese porcelain celadon-colored stool.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130