#343Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.
#285Een grote geel koperen kerkelijke kandelaar met Cherubijnen op de voet en klauwpoten. Naar de oudheid.
A large brass church candle holder with Cherubs on the base and claw feet. Inspired by antiquity.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#643SatsumaEen Satsuma wierookbrander met fo-honden en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Satsuma incense burner with foo dogs and figurative decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
#708Een gefineerde vitrine met gegolfd glas, en drie niveaus. Met messingen monturen.
A veneered display case with wavy glass, and three levels. With brass fittings.No longer availableDim. h 151 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,61 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.61 ct.No longer availableDim. 5,42 g m: 53.Estimate: € 1000 / 1200 -
#380Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
A red limited edition wristwatch. 'Design by Jean-Pierre Lutgen.'No longer availableEstimate: € 80 / 120