A cherrywood desk in English style with 3 drawers and a leather top. Matching desk chair with carved details and upholstered seat with striped pattern.No longer availableDim. 75 x 140 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#170Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met een spinel van +- 1,50 ct.
#318Een zijden sjaal met kasjmier motief.
#153Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#527“Piëta”. Een groot gesculpteerd polychroom massief houten beeld.
"Pieta". A large sculpted polychrome solid wooden statue.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#603“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
"Rama". A bronze statue with gilded details. Thailand.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
#195P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#111J. Cardona“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#679Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
A large candelabra for 7 candles in silver-plated metal.No longer availableDim. h 90 x 56 x 56 cmEstimate: € 40 / 60