#156Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#426Een drankenvitrine met geslepen ster in de centrale deur. Afneembaar dienblad. Eerste helft 20ste eeuw.
A drinks cabinet with a cut star on the central door. Removable tray. First half of the 20th century.No longer availableDim. 77 x 81 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#390Rodania SwissEen roestvrij stalen herenhorloge. Gebruikssporen.
A stainless steel men's watch. Signs of wear.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#358Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
#715Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#85Sommerso MuranoEen vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#595Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.No longer availableDim. 8,03 g m: 63.Estimate: € 1100 / 1300 -
#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.No longer availableDim. 38 x 36,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
An 18 kt yellow gold birth name bracelet.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 80 / 120