Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.
Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#696
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#403
Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.
#291Lord Nelson Pottery
Een reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.
#384
Paar oriëntalistische prenten. Op de passepartout: Paul G.
#135
Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
#157
Dame au miroir à main . Une statue en bronze sur une colonne de marbre. D’après l'exemple de Preiss.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/120 -
#462
“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
#394
“Gezichten”. Olieverf op doek. In de stijl van Cobra.
“Visages”. Huile sur toile. Dans le style de Cobra.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200/220 -
#656
Een kleine gepolychromeerde en goudgepatineerde houten commode met twee geaccoleerde laden.
Petite commode en bois polychrome patiné or avec deux tiroirs isolés.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#477
#652Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 21,5 cmEstimate: € 100/150