#481Drie Chinese bronzen vazen, twee vormen een paar met een landschapsdecor (onderaan gemerkt), de derde naar XVde eeuws voorbeeld versierd met symbolen.
Trois vases en bronze chinois, deux forment une paire avec un décor de paysage (marqué en dessous), le troisième d’après l'exemple du XVème siècle décoré de symboles.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#345Drie verschillende 18 karaats wit en geel gouden sluitingen en één 14 karaats geel gouden pen.
Trois différentes fermoirs en or blanc et jaune 18 carats et une épingle en or jaune 14 carats.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 50 / 80 -
#25De Greef SwissEen dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
#246Een halfronde wandtafel met drie poten en een tussenblad.
#626Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
#360Een kleine notenhouten hangvitrine in Hollandse stijl.
#694“Dame met spiegel”. Een aquarelstudie op papier. Gemonogrammeerd ‘FM’.
Dame au miroir . Une étude aquarelle sur papier. Monogrammé FM .No longer availableDim. 33,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149Alphonse MoraPeriod: 1891-1966“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#40Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 120 / 180