#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#58Militaire bajonet in lederen schede, genummerd.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#457Een paar cilindervormige bloempotten. Blauw wit met organisch bloementafereel.
A pair of cylindrical flower pots. Blue white with organic floral scene.No longer availableDim. h 19cm b 20cmEstimate: € 175 / 225 -
#414Mau PutjanTwee diverse tekeningen.
#245Een Jacob pijp van terracotta gehoogd met wit glazuur aan baard en ogen. Kop in de vorm van een man met tulband en baard met opschrift “Jacob”. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
A Jacob pipe of terracotta heightened with white glaze on the beard and eyes. Head in the shape of a man with a turban and beard with the inscription "Jacob". Birch wood handle and horn mouthpiece.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#637FangDeurtje in gesculpteerd hout, in relief gesierd met een figuur, Fang, Gabon.
Door in carved wood, decorated in relief with a figure, Fang, Gabon.No longer availableDim. 38 x 27cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een messingen kandelaar met vijf lichtpunten. Gedragen door vier olifantenhoofden als poten.
A brass candlestick with five light points. Carried by four elephant heads as legs.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80