#2Maurits Bilcke
“Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.
#553
Een zijden kleedje. Verkleuring.
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#424
Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.
#648
Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
#641
Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
#213
Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#685K.L.M.
25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#267
Lot postzegels uit België, Burundi, Duitsland. Eerstedaguitgaven Zwitserland (2 albums), België (1 album, jaren ‘70 en ‘90). 4 lege albums en een zakje met af te weken zegels.
Lot stamps from Belgium, Burundi, Germany. First day releases Switzerland (2 albums), Belgium (1 album, 1970s and 1990s). 4 empty albums and a bag with stamps to be soaked.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#456Bidjar
Een Oosters wollen tapijt.
#386Indo-Bidjar
Een wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25/35 -
#668
Een paar gedraaide houten kandelaars.
A pair of turned wooden candlesticks.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 40/45