#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#505Een tweedeurskast met houtinleg en twee valse laden in de deuren. Met roodmarmeren blad.
A two-door cabinet with wood inlay and two false drawers in the doors. With red marble top.No longer availableDim. 114 x 131 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#342Frans NackaertsPeriod: 1884-1948“Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.
"Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.No longer availableDim. 26 - 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#15Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.
A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.No longer availableDim. L: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30 / 50 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#381Een groot lot ontwerptekeningen voor meubels. Grotendeels potlood op papier.
A large lot of design drawings for furniture. Mainly pencil on paper.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300