#178Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1953 (A53). Redelijke staat, rug te herstellen, eerste druk.
"Rocket to the Moon". hardcover. Ed. Casterman 1953 (A53). Reasonable condition, spine to restore, first edition.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
An old view-master with numerous discs, including the 1958 World Exhibition, marriage of Boudewijn and Fabiola, etc.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#648Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#406BeloutsjDrie karpetten van diverse afmetingen. Slijtage.
Three rugs of various sizes. Wear.No longer availableDim. 195 x 102 cm155 x 85 cm140 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
An octagonal Asian wooden storage basket, with gilt floral decoration.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#481Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#558Een kom van basaltware met typisch classicistisch decor.
A basaltware bowl with a typical classicist decor.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Een groene slanke glaspasta vaas.
A green slender glass paste vase.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 55 / 75