#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#628MuranoEen Murano vaas met divers gekleurd, verticale lijnen en bloemvormige toetsen.
A Murano Vase with variously coloured vertical lines and flower-shaped keys.No longer availableDim. h 30cmEstimate: € 75 / 100 -
#236Een gefineerd buffetje in Georgian stijl met vier laden. Engels werk, XIXde eeuw.
A veneered Georgian style buffet with four drawers. English work, XIXth century.No longer availableDim. 79 x 107 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#21Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
A lot of four gold-plated silver scoops. 800‰.No longer availableDim. 87,10 g 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#59Jef De Leeuw“Bloemenstilleven in tinnen kan.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1990.
“Flower still life in a pewter jug.” Oil on canvas. Signed. Dated 1990.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 35 / 45