#8Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#302“L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.
“L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.36 ct and a pearl.No longer availableDim. 6,50 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#692Een glasservies van kristal bestaande uit: 6 waterglazen, 6 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 6 wittewijnglazen en 6 borrelglazen.
#218Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.
Five different dishes of cast brass and a brass spur.No longer availableDim. L: 11-17 cmEstimate: € 30 / 45 -
#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#531Een eikenhouten trogkast.
#146Cilinderbureau van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee brede laden, drie kleinere laden en drie bergvakken achter het blad en nog drie kleinere laden in de opzet. Fluitpoten. Tijdperk Lodewijk XVI.
Cylinder desk of carved oak with two wide drawers at the bottom, three smaller drawers and three storage compartments behind the top and three more smaller drawers in the design. Fluted legs. Era Louis XVI.No longer availableDim. x 135 x 65 cmEstimate: € 500 / 800 -
A short pipe with a hand-painted porcelain head depicting two horses, the stem of twisted and sculpted hornNo longer availableDim. L: 40 cmEstimate: € 100 / 120