#531Een eikenhouten trogkast.
#281Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#425Een gebogen tweeladenkast met opleg van fineer. Mer koper beslag. Met oranje marmer. Midden 20ste eeuw.
#436Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#152Jef Louis Van Leemputten“Het verlaten van de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechtsonder, ingelijst.
“Leaving the Sheepfold”. Oil on canvas, signed r below, framed.No longer availableDim. 24 x 36cmEstimate: € 200 / 400 -
#355Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#313Een groene slanke glaspasta vaas.
A green slender glass paste vase.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 55 / 75 -
#242Joz. De Swerts“Jongenshoofd.” Olieverf op doek. Toegeschreven op basis van provenance.
"Boy’s head." Oil on canvas. Attributed due to provenance.No longer availableDim. 18,5 x 18,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#136Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.
A Louis-Philippe style two-door cabinet with drawer and bluestone top, with brass mountings.No longer availableDim. 93 x 120 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
A prayer rug with a tree of life made of wool and silk.No longer availableDim. 230 x 138 cmEstimate: € 120 / 200