Other lots in this auction
-
#183
Een rostrum van een zaagvis op een houten sokkel.
Un rostre d’un poisson-scie sur socle en bois.No longer availableDim. h: 83 cm (zonder sokkel)Estimate: € 240/280 -
#680
Een beukenhouten armstoel in Louis-XIII stijl met groen fluwelen bekleding.
Un fauteuil en hêtre, style Louis XIII, revêtement en velours vert.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 80/100 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300/400 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant prinsessen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 400/500 -
#20
Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met een camee.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150/200 -
#174Koers
“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 850/950 -
#152Julien Stappers
“Stilleven met margrieten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, marguerites”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 180/220 -
#656
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.
Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.No longer availableDim. h:23 cmEstimate: € 30/40 -
#226
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500 -
#668
Een Madonna met kind en twee verschillende bustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor, waarbij twee op houten sokkeltjes. Eerste helft XXe eeuw.
Une Vierge à l’Enfant et deux bustes différents en ivoire d’Afrique taillé, dont deux sur socles en bois.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80/120