Similar lots by type
-
#198
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.
Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 151 x 11 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#203
Een gefineerd mahoniehouten koffermeubel in de vorm van een commode met een lade onderaan.
Une commode en placage d'acajou en forme de commode avec un tiroir en bas.No longer availableDim. 108 x 112 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#525
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50/75 -
#208
Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.
Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.No longer availableDim. 146 x 92 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#202
Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.
Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.No longer availableDim. 98 x 108 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#505
Een verstelbare verchroomde armstoel met beige lederen bekleding.
Fauteuil réglable chromé, recouvert de cuir beige.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 200/250 -
#222
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40/60 -
#188
Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Meuble de style Empire en placage d'acajou galbé à deux portes et un tiroir, tablette en marbre vert et orné de garnitures en bronze.No longer availableDim. 102 x 137 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#538
Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.
Meuble en laque de Chine ouvrant à deux portes et un tiroirs et décoré d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 86 x 99 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#196
Een tweedelig gebeeldhouwd eikenhouten meubel in Mechelse stijl met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Meuble à deux corps en chêne sculpté de style malinois, le bas à deux portes pleines et un tiroir, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. 222 x 115 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#219
Een eikenhouten wandkapstok met gesculpteerd bladerdecor.
Porte-manteau mural en chêne à décor de feuilles sculptées.No longer availableDim. 78 x 105 cmEstimate: € 25/35 -
#106
Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250/400 -
#487
Een gefineerde violontafel.
Une table violon plaquée.No longer availableDim. 124 x 97 cmEstimate: € 80/120 -
#201
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#226
Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#216
Een reeks van acht gesculpteerde stoelen en twee armstoelen in barokke stijl met gouden en bordeauxrode bekleding.
Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.No longer availableDim. H:102-110cmEstimate: € 250/400 -
#515
Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne à façade sculptée.No longer availableDim. 130 x 66 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#214
Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80/120 -
#508
Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Petite commode en acajou de style Empire à trois tiroirs, dessus en marbre et ornée de ferrures en bronze.No longer availableDim. 83 x 72 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#528
Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.No longer availableDim. 59 x 99 x 99 cmEstimate: € 40/50 -
#512
Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200/300 -
#509
Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.No longer availableDim. H:92cmEstimate: € 60/80 -
#498
Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#206
Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.
Table ancienne de style Renaissance, richement décorée de pieds balustres, de fruits et de têtes de lions. Anneaux manquants.No longer availableDim. 73 x 131 x 79 cmEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#283
Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Drie postzegelalbums: een album met zegels uit het Duitse Saargebied (1920-1932 en 1948-1959), een album “Berlijn” (1958-1985) van de Deutsche Bundespost. Evenals een Lindneralbum met Oostenrijkse zegels (1948-1959)
Trois albums de timbres : un album avec des timbres de la Sarre allemande (1920-1932 et 1948-1959), un album « Berlin » (1958-1985) de la Deutsche Bundespost. Ainsi qu'un album Lindner avec des timbres autrichiens (1948-1959)No longer availableEstimate: € 200/220 -
#16
Een paar smeedijzeren vuurmanden.
Une paire de paniers à feu en fer forgé.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 50/70 -
#320De Greef Swiss
Een dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
Une montre pour femme avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#13
Twee oude stereokijkers met een aantal prenten. Eén zonder glaasjes. We voegen er een loep in houten staander aan toe, gemerkt ‘Jeusselein, Alger’. (Glas van de loep beschadigd aan de randen)
Deux vieilles visionneuses stéréo avec un certain nombre d'impressions. Un sans lunettes. Nous ajoutons une loupe sur socle en bois, marquée 'Jeusselein, Alger' (Verre de la loupe abîmé sur les bords).No longer availableDim. H: 10-46cmEstimate: € 60/100 -
#575
Een gedreven koperen theekan.
Une théière en cuivre repoussé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/50 -
#494
Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.
Miroir en chêne à décor de têtes de lions sculptées et de motifs végétaux.No longer availableDim. 182 x 109 cmEstimate: € 100/150 -
#635
Een koperen melkstoop.
Un ragoût de lait de cuivre.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40/50 -
#168
Een lot van vier bronzen beeldjes en een triptiek met religieuze thema’s.
Lot de quatre statuettes en bronze et d'un triptyque à thèmes religieux.No longer availableDim. h: 12 cm - 29 cmEstimate: € 200/240 -
#78
Maquette van een viermaster.
Maquette d’un quatre-mâts.No longer availableDim. 72 x 74 cmEstimate: € 60/100 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200/300 -
#253
Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80/100