Other lots in this auction
-
#460
Een schakelketting, een armband en een paar oorbellen van zilver. 925 ‰
Chaîne à maillons, un bracelet et une paire de boucles d’oreilles en argent 925‰.No longer availableDim. 59,25 gEstimate: € 50 / 100 -
#338
Een polychrome groep van biscuit met voorstelling van Don Quichote in verzilverd harnas op Rosinante en vergezeld van Sancho Panza. Gesigneerd G. Callé. Onderaan in reliëf gemonogrammeerd G.C. 1964.
Groupe en biscuit polychrome représentant Don Quichotte en harnais argenté sur Rosinante et accompagné de Sancho Panza. Signé G. Callé. Monogramme G.C. en relief sous la base. 1964.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#28
Een vaas van opaalglas met een meerkleurig decor van een valkenier te paard.
Vase en opaline à décor polychrome d’un fauconnier à cheval.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#499
Een in de massa groen gekleurde kristallen vaas van getorste vorm. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Vase en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base. Eclat à la base.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#620
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.
Tapis persan en laine représentant un arbre de vie. Noué main.No longer availableDim. 226 x 138 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536
Metalen design luchter met zes lichten.
Un lustre en métal design.No longer availableDim. h:. 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#736
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 191 cmEstimate: € 100 / 150 -
#607
Guanyin met een kind. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin avec un enfant. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#635
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#812
Een mechanisch geweven wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 210 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233A. Lanternier & C°, Limoges
Een eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.
Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#158
Een antieke donderbus met notenhouten kolf en messingen details. XIXde eeuw.
Tromblon ancien à crosse en noyer et aux détails en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 83 cmEstimate: € 80 / 120